09917183929

Galaxy Note9 / S9 / S9+: به روز رسانی از جمله OneUI 2.1 اکنون؟ ارسال شده در 17 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

Galaxy Note9 OneUI 2.1 را در آلمان دریافت می کند. ارسال شده در 10 ژوئن 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.وقتی اعلام شد که گلکسی S10e، S10 و S10+ و همچنین Note10 و Note10+ به‌روزرسانی بزرگی دریافت خواهند کرد، گمانه‌زنی‌ها به زودی دوباره شروع شد.

این در مورد این بود که آیا گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و نوت 9 نیز آپدیت اصلی از جمله OneUI جدید در نسخه 2.1 را دریافت خواهند کرد یا خیر.

آنچه در مورد به روز رسانی خاص است نه تنها OneUI 2.1 بلکه عملکردهای Galaxy S20 و همچنین سایر ویژگی های جدید و بهبود عملکردهای موجود است. ابتدا در مورد اینکه آیا گوشی‌های هوشمند باید به‌روزرسانی را دریافت کنند یا خیر، بحث‌های زیادی وجود داشت. آخرین اظهارات کارمندان سامسونگ در جهت منفی بود.

اما به نظر می رسد که اکنون در حال تغییر است. همانطور که یکی از کارمندان سامسونگ اکنون اعلام می کند، آنها در پس زمینه روی به روز رسانی از جمله OneUI 2.1 کار می کنند. با این حال، ما فقط در مورد گلکسی نوت 9 صحبت می کنیم.

اطلاعات مربوط به آپدیت احتمالی OneUI 2.1 برای گلکسی S9 و S9+ از یکی دیگر از کارمندان سامسونگ از کشوری دیگر می‌آید. هنگامی که از او پرسیده می شود که آیا امکان دریافت آن به روز رسانی گلکسی اس 9 پلاس وجود دارد یا خیر، کارمند به سادگی پاسخ می دهد “بله”. با این حال، او قادر به تعیین تاریخ نبود.

سری گلکسی اس 21 سامسونگ رسما معرفی شد. ارسال شده در 14 ژانویه 2021 توسط مکس پاور بانک
ادامه مطلب

با این حال، در اینجا باید مراقب بود. کارمندان سامسونگ اغلب به درستی اطلاع ندارند و هر کارمند اطلاعات متفاوتی دارد. حداقل در آلمان اینگونه است. این که در کشورهای دیگر چگونه به نظر می رسد مشخص نیست.

از طریق: tizenhelp.com / sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب