09917183929

گلکسی نوت 9: ثبت نام نسخه بتا اندروید پای ایالات متحده باز است ارسال شده در 29 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

گلکسی نوت 9: ثبت نام نسخه بتا اندروید پای ایالات متحده باز است ارسال شده در 29 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.همین دیروز، گفته شد که گلکسی نوت 9 می تواند اولین گوشی هوشمند در محدوده نوت باشد که در یک برنامه آزمایش بتا شرکت می کند.

اما به نظر می رسد همه چیز اکنون در حال تغییر است. همانطور که اکنون در برنامه Samsung+ در ایالات متحده مشاهده می کنید، ثبت نام برای اندروید 9.0 پای بتا برای گلکسی نوت 9 ارائه شده است.

به گفته همکاران xda-developers.com، ثبت نام در ایالات متحده برای مشتریان ارائه دهندگان تلفن همراه Sprint و Verizon که از گلکسی نوت 9 آنلاک شده استفاده می کنند، اعمال می شود. ثبت نام دقیقاً مانند اینجا در آلمان است. با این حال، ظاهراً سامسونگ هنوز سیستم عامل بتا را در گلکسی نوت 9 توزیع نکرده است، بلکه فقط ثبت نام را باز کرده است.

هنوز مشخص نیست که سیستم عامل چه زمانی عرضه می شود و آیا برنامه آزمایشی بتا برای Note9 در آلمان و کره جنوبی – دو کشور دیگر شرکت کننده در بتا – نیز آغاز خواهد شد. در هر صورت، مطلوب است، زیرا به شما امکان می دهد حتی به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید که توجه را به اشکالات جلب کنند.

به دنبال دوچرخه با Samsung Bixby هستید؟ مشکلی با @nextbike ارسال شده در 16 مارس 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

آیا با گلکسی نوت 9 خود به برنامه آزمایش بتا ملحق می شوید یا ترجیح می دهید منتظر بروزرسانی نهایی باشید؟

از طریق: sammobile.com
منبع: xda-developers.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب