09917183929

گلکسی نوت 9: آیا نسخه بتای اندروید 9.0 نیز به اینجا می آید؟ ارسال شده در 27 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

گلکسی نوت 9: آیا نسخه بتای اندروید 9.0 نیز به اینجا می آید؟  ارسال شده در 27 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ چند روز پیش برنامه تست بتای اندروید 9.0 پای را در آلمان با اندکی تاخیر آغاز کرد. با این حال، تنها گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس واجد شرایط شرکت هستند.

گلکسی نوت 9 در آزمایش‌های بتای قبلی شبیه نمونه‌های قبلی سری گلکسی نوت بود. البته این موضوع باعث آزار برخی از کاربران گلکسی نوت 9 نیز شده است. اما خشم ممکن است به زودی از بین برود.

زیرا سامسونگ در پشت صحنه روی اولین سیستم عامل بتا برای گلکسی نوت 9 در اروپا و کره جنوبی کار می کند. همکاران GalaxyClub متوجه این موضوع شدند. ما همچنین می توانیم تأیید کنیم که سامسونگ در حال کار بر روی یک سیستم عامل بتا مبتنی بر Android 9.0 Pie است. نشانه ای که نشان می دهد شماره ساخت N960FXXU2ZRKE در سرورهای سامسونگ ظاهر شده است و در حال حاضر حتی به N960FXXU2ZRKG نیز رسیده است، دلیلی برای این فرض فراهم می کند. همانطور که در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس دیده می شود، سامسونگ از “Z” در شماره ساخت به عنوان شناسه سازهای بتا استفاده می کند.

نسخه بتا دوم برای گلکسی نوت 9 با شناسه ZRKG حتی با نسخه ای که سامسونگ در حال آزمایش داخلی برای گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس است، مطابقت دارد. یک نکته خوب برای آزمایش بتا که احتمالاً به زودی برای Note9 آغاز می شود. این امر نوت 9 را به اولین دستگاه از سری نوت تبدیل می کند که در یک برنامه آزمایشی بتا شرکت می کند.

Samsung Wireless Charger Trio رسما معرفی شد. ارسال شده در 2 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: sammobile.com
منبع: باشگاه کهکشانی

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب