09917183929

گلکسی نوت 20 اولترا با رنگ سفید Mystic نمایش داده می‌شود. ارسال شده در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۰ توسط Max پاور بانک

گلکسی نوت 20 اولترا با رنگ سفید Mystic نمایش داده می‌شود. ارسال شده در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۰ توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.اکنون کم و بیش در مورد تمام رنگ های محصولات جدید سامسونگ می دانیم. با این حال، علاوه بر Mystic Black، Mystic Grey، Mystic Bronze و Mystic Green، رنگ کمی ساده‌تر نیز وجود خواهد داشت، یعنی Mystic White.

رنگ سفید همیشه یکی از مورد علاقه‌های من در گوشی‌های هوشمند نبود، اما اگر به عکس‌های مطبوعاتی اخیر گلکسی نوت 20 اولترا نگاهی بیندازید، می‌توانید بگویید که رنگ سفید کاملاً چشمگیر است.

بیشتر رنگ‌های جدید، مانند برنز، خاکستری یا احتمالاً مشکی، همگی در تن مات خواهند بود. با نوع سفید، مشاهده این موضوع در تصاویر دشوار است. به نظر من، بافت سفید واقعاً نقش مهمی ندارد، زیرا یکی از مزایای شیشه مات مقاومت در برابر اثر انگشت است، به‌هرحال به سختی می‌توانید اثر انگشت را روی سفید ببینید و پشتی براق باعث می‌شود همه چیز کمی کوچک به نظر برسد. مدرن تر.

اگر انتخاب داشتید چه رنگی را انتخاب می کردید؟

منبع

امتیاز دهید!
پلیس فدرال از گلکسی اس 10 استفاده می کند. ارسال شده در 8 اکتبر 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب