09917183929

Galaxy Note20 Ultra: ظاهراً پوشش اصلی S-View منجر به آسیب سوختگی به نمایشگر شده است ارسال شده در 7 اکتبر 2020 توسط کریس پاور بانک

Galaxy Note20 Ultra: ظاهراً پوشش اصلی S-View منجر به آسیب سوختگی به نمایشگر شده است ارسال شده در 7 اکتبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا حدود دو ماه است که وارد بازار شده اند و هیچ خبر بدی در مورد کیفیت ساخت یا سایر مشکلات احتمالی وجود ندارد.

حداقل تاکنون: زیرا در حال حاضر گزارش‌هایی مبنی بر اینکه استفاده از کاور اصلی در برخی از نمایشگرهای گلکسی نوت 20 اولترا باعث سوختگی می‌شود ظاهر می‌شود.

با این حال، تا کنون این مشکل تنها در گلکسی نوت 20 اولترا رخ داده است که احتمالاً به دلیل نمایشگر منحنی دوگانه است. گلکسی نوت 20 معمولی با صفحه نمایش تخت تاکنون در امان مانده است. با این حال، دقیقاً علت این مشکل در حال حاضر ناشناخته است. برخی از نظرات در امتداد خطوط باگ نرم افزاری قرار می گیرند که در آن بخشی از صفحه نمایش که پوشش S-View را نشان می دهد خاموش نمی شود.

این می تواند منجر به سوختگی و/یا حتی تغییر رنگ در ناحیه S-View شود. راه حل موقت بسیار ساده است. در صورتی که مشکل شما را تحت تاثیر قرار دهد، باید به سادگی پوشش S-View را بردارید و استفاده از آن را به طور موقت متوقف کنید. این باید به خودی خود مشکل را حل کند.

گلکسی نوت 20 اولترا: ویدیوی دستی ویژگی های جدید را نشان می دهد ارسال شده در 20 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

سوختن احتمالی نمایشگر با فناوری های OLED کاملاً امکان پذیر است، البته به ندرت. معمولاً با تکنیک های خاصی از سوختگی جلوگیری می شود. به عنوان مثال، مانند صفحه نمایش همیشه روشن سامسونگ، جایی که نمایشگر مدام موقعیت خود را تغییر می دهد. نمایشگرهای سوخته معمولاً روی یک تصویر پس زمینه بسیار روشن دیده می شوند. تا اینجای کار نجات پیدا کردم

منبع: انجمن های سامسونگ / Reddit
از طریق: Android Authority

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب