09917183929

گلکسی نوت 10 در عکس‌های مطبوعاتی رسمی (و کپی‌هایی از هواوی) ظاهر می‌شود. ارسال شده در 10 جولای 2019 توسط Max پاور بانک

گلکسی نوت 10 در عکس‌های مطبوعاتی رسمی (و کپی‌هایی از هواوی) ظاهر می‌شود. ارسال شده در 10 جولای 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند هفته پیش، اولین تصاویر رندر مبتنی بر CAD از سامسونگ گلکسی نوت 10 در اینترنت ظاهر شد. مدت کوتاهی بعد، برخی موارد درز از کیس های فرضی و سه تصویر زنده اول از گلکسی نوت 10 + دنبال شد.

امروز Roland Quandt و کاربر توییتر Ishan Agarwal اولین عکس های رسمی مطبوعاتی گلکسی نوت 10 معمولی را منتشر کردند. تصویر اول نوت 10 را از جلو نشان می دهد. یک صفحه نمایش بزرگ با یک دوربین جلوی کوچک در وسط آن دیده می شود. به نظر می‌رسد که نمایشگر تقریباً در تمام لبه‌ها گسترش می‌یابد – سامسونگ و سایر تولیدکنندگان دوست دارند در مورد اندازه نمایشگرها و لبه‌ها به تصاویر خود تقلب کنند، به همین دلیل است که باید با احتیاط رفتار شود.

در پشت یک دوربین سه گانه با آرایش عمودی قرار دارد که متاسفانه مشخصات آن هنوز مشخص نیست. در کنار دوربین اول یک فلاش کوچک قرار دارد و تمام آن برای گلکسی نوت 10 معمولی است. از سوی دیگر، با Note10+، یک سنسور ToF دیگر در زیر فلاش LED وجود دارد که برای اندازه‌گیری فاصله یک جسم عکاسی شده استفاده می‌شود. تصاویر نیز باید به زودی ظاهر شوند.

Galaxy Buds 2: Regulatory Agency طراحی را نشان می دهد ارسال شده در 28 مه 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

عکس های مطبوعاتی گلکسی نوت 10 را هم در رنگ مشکی معمولی و هم به نوعی شیب نقره ای-آبی نشان می دهند. اگر می توانستم یکی از این دو دستگاه را انتخاب کنم، احتمالاً همان نقره ای است. حتی اگر شباهت شدید هواوی به “گرگ و میش” P20 Pro یا “Breathing Crystal/Aurora” P30 Pro به سختی قابل انکار باشد. در اینجا یکی از هوآوی کپی می شود، شرایطی که قابل توجه است.

از طریق. ایشان / رولاندمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب