09917183929

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس سومین نسخه بتا اندروید 10 را دریافت کردند که در 29 نوامبر 2019 توسط کریس ارسال شد. پاور بانک

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس سومین نسخه بتا اندروید 10 را دریافت کردند که در 29 نوامبر 2019 توسط کریس ارسال شد.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه تمامی سری گلکسی اس 10 نسخه نهایی را دریافت کردند، چند روزی است که نوبت به گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس رسیده است.

با این حال، این نسخه نهایی به‌روزرسانی نیست – هر دو گوشی هوشمند سری Note سومین نسخه بتا را دریافت می‌کنند که به نوبه خود رفع اشکالات متعددی را به همراه دارد.

شماره ساخت بتای سوم با N97xFXXU3ZSKN به پایان می رسد و حجمی در حدود 400 مگابایت دارد. نسخه بتای فعلی نه تنها شامل وصله امنیتی ماه دسامبر است، بلکه تعداد زیادی رفع اشکال برای مناطق مختلف را نیز شامل می شود.

منبع

امتیاز دهید!
سامسونگ گلکسی زد فولد 2 رسما معرفی شد. ارسال شده در 5 آگوست 2020 توسط مکس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب