09917183929

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس دومین آپدیت بتا اندروید 10 را دریافت کردند که در 18 نوامبر 2019 توسط کریس ارسال شد. پاور بانک

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس سومین نسخه بتا اندروید 10 را دریافت کردند که در 29 نوامبر 2019 توسط کریس ارسال شد.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه جمعه گذشته گلکسی اس 10، گلکسی اس 10 ای و گلکسی اس 10 پلاس چهارمین آپدیت بتای اندروید 10 را دریافت کردند، اکنون نوبت به گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس نیز رسیده است.

Note10 چهارمین نسخه بتا نیست، بلکه نسخه دوم است که با شماره ساخت N97xXXU1ZSK8 به پایان می رسد و حجمی در حدود 800 مگابایت دارد. همانند گلکسی اس 10، نوت 10 هیچ عملکرد جدیدی دریافت نمی کند، فقط پیشرفت های کوچکی دارد.

تغییرات ثبت شده دقیقاً مشابه گلکسی اس 10 است، اما این لزوماً به این معنا نیست که سامسونگ فقط متن را کپی و پیست کرده است. چون خیلی از خطاهایی که روی S10 من روی Note 10 رخ داد را نداشتم. متأسفانه یک خطا در نوار آدرس در مرورگر اینترنت سامسونگ هنوز وجود دارد.

منبع

امتیاز دهید!
محدوده گلکسی S20 از آمازون با ضمانت تولید کننده سال سوم در دسترس است. ارسال شده در 2 مارس 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب