09917183929

گلکسی نوت 10 فیلمبرداری شده در طبیعت ارسال شده در 5 آگوست 2019 توسط لارس پاور بانک

گلکسی نوت 10 فیلمبرداری شده در طبیعت ارسال شده در 5 آگوست 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.امسال، ظاهراً سامسونگ به طور کامل از نشت اطلاعات به دستگاه‌های آینده خودداری کرده است. پس از اینکه تب S6 مکررا ظاهر شد و واچ اکتیو 2 آینده دیده شد، تصاویر مختلفی از نوت 10 نیز در اینترنت یافت می شود.

همچنین تصاویری از این دستگاه در طبیعت منتشر شده است. اکنون ویدیویی را دنبال می‌کنید که در آن شخصی از گلکسی نوت 10 استفاده می‌کند که می‌توان آن را به عنوان نمونه اولیه کاملاً بدون استتار در قطار تشخیص داد.

نوت 10 اولین دستگاه با بریدگی سوراخ مرکزی خواهد بود و به سرعت قابل تشخیص است. علاوه بر این، این ویدیو علامت زشتی را در نرم افزار نشان می دهد که در صورت عدم نمایش دستگاه در جایی و شاید استفاده عمومی از آن در قطار وجود دارد.

…؟

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy Unpacked Part 2 در 1 سپتامبر ارسال شده در 27 آگوست 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب