09917183929

گلکسی نوت 10 (+) در 21 اکتبر نسخه بتای اندروید 10 را دریافت می کند. ارسال شده در 10 اکتبر 2019 توسط Max پاور بانک

گلکسی نوت 10 (+) در 21 اکتبر نسخه بتای اندروید 10 را دریافت می کند. ارسال شده در 10 اکتبر 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از پوشش دیشب گلکسی اس 10 | S10+ | S10e امروز به‌روزرسانی اندروید 10 بتا را دریافت می‌کند، ما از اطرافیان پرسیدیم و متوجه شدیم که گلکسی نوت 10 (+) نیز به زودی نسخه بتا را دریافت خواهد کرد.

بنابراین اگر دستگاهی از سری گلکسی اس 10 ندارید، اما بیشتر طرفدار سری نوت 10 هستید، این فرصت را نیز خواهید داشت که نسخه جدید اندروید 10 و OneUI 2.0 را روی گوشی هوشمند خود تست کنید.

با توجه به پشتیبانی رسمی سامسونگ، به‌روزرسانی بتا برای مدل‌های گلکسی نوت 10 انتظار می‌رود در 21 اکتبر رسیدن. به روز رسانی اندروید 10 دقیقاً چه چیزی را به همراه خواهد داشت، بعداً در مقاله ای جداگانه از ما خواهید فهمید!

هرکسی که می‌خواهد برای برنامه بتای گلکسی اس 10 ثبت‌نام کند، باید در اسرع وقت اپلیکیشن Samsung Members را باز کند و بررسی کند که آیا به‌روزرسانی از قبل در دسترس است، زیرا معمولاً فقط تعداد معینی مکان وجود دارد.

گلکسی تب اس 7 و تب اس 7 پلاس به روز رسانی به OneUI 4.1 ارسال شده در 10 آوریل 2022 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب