09917183929

گلکسی نوت 10: تصاویری از نسخه صورتی ظاهر شد ارسال شده در 29 جولای 2019 توسط Max پاور بانک

گلکسی نوت 10: تصاویری از نسخه صورتی ظاهر شد ارسال شده در 29 جولای 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.دقیقا نه روز تا رویداد Galaxy Unpacked در نیویورک باقی مانده است.

اگرچه تعداد نشت‌ها در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده و هیجان قبل از این رویداد کاهش یافته است، اما دیدن محصولات از قبل هیجان‌انگیز است.

در گلکسی نوت 10 هم همینطور است. Roland Quandt از Winfuture.de به تازگی تعدادی – در مجموع 14 تصویر – از گلکسی نوت 10 در رنگ رز/صورتی یا قرمز منتشر کرده است – هر چه می خواهید آن را بنامید. رنگ آن کمی با بنفش یاسی گلکسی اس 9 متفاوت است.

اینکه آیا رنگ به آلمان هم می‌رسد، هنوز مشخص نیست، اما کمی از پنجره به بیرون خم می‌شوم و نه می‌گویم. چند روزی است که سامسونگ صفحات پشتیبانی مختلفی را در سراسر جهان منتشر کرده است که برخی از آنها دارای لینک های کوچکی به تصاویر هستند. تصاویر را نمی توان باز کرد، اما اگر به URL تصاویر نگاه کنید، می توانید رنگ دستگاه را ببینید. صفحه پشتیبانی آلمان فقط دو رنگ “Aura Black” و “Aura Glow” را فهرست می کند. این هنوز یک تایید نیست، اما قویاً نشان می دهد که فقط این دو رنگ در آلمان وجود خواهد داشت – حداقل در شروع بازار.

به‌روزرسانی اندروید 10 برای گوشی‌های هوشمند/تبلت‌های مختلف به تعویق افتاد ارسال شده در 3 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

رنگ‌های دیگر ممکن است پس از چند هفته/ماه دنبال شوند – این یک بازی شناخته شده از سامسونگ است. با این حال باید تا 7 آگوست صبر کنیم. ممکن است در حال حاضر اولین دستی از محصولات جدید در اینجا وجود داشته باشد 😉

از طریق. Winfuture

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب