09917183929

گلکسی فولد: فروش متوقف نمی شود ارسال شده در 28 سپتامبر 2019 توسط Max پاور بانک

مشخصات نمایشگر گلکسی فولد 2 اکنون نهایی شده است ارسال شده در 10 ژوئن 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه یک مجله آمریکایی دو روز پیش گزارش داد که یکی از دستگاه های آزمایشی گلکسی فولد آنها تنها پس از یک روز استفاده آسیب دیده است، موجی از سردرگمی اروپا را فرا گرفت.

بعد از ترساندن سایت گولمکه گزارش داد سامسونگ فروش گلکسی فولد را در این کشور به دلیل نقص دستگاه آزمایشی در ایالات متحده متوقف خواهد کرد، باعث شد برخی از مشتریان از جمله من کمی سردرگم شویم.

برای از بین بردن ترس از افرادی که دستور داده اند: خیر، فروش گلکسی فولد متوقف نخواهد شد! Samsung USA دستگاه معیوب مجله را دارد TechCrunch جمع آوری شده و اکنون بررسی خواهد کرد که چه نوع خطای رخ داده است. همانطور که گولم در مقاله خود نوشت، سامسونگ آلمان در سایت خود اعلام کرده است که Galaxy Fold فقط “قابل سفارش” است. بله، اما به خاطر دستگاه معیوب ایالات متحده نبود. تنها دلیل این امر این بود که تعداد زیادی دستگاه در 18 سپتامبر به صورت آنلاین فروخته شد که پس از نیم ساعت محدوده کاملاً خالی شد. پس از آن، دکمه از “اکنون خرید” به “پیش سفارش” تغییر یافت.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

من می توانم از تجربه شخصی تأیید کنم که سامسونگ همچنان گلکسی فولد را می فروشد زیرا مال من امروز صبح توسط یک دربان بسیار خوب سامسونگ به من تحویل داده شد. همچنین قصد ندارم در این مقاله به جزئیات زیاد در مورد Galaxy Fold کمی معیوب بپردازم، زیرا این فقط ترسناکی غیر ضروری است. کاربر دستگاه آزمایشی احتمالاً فقط یک سنگ کوچک بین نمایشگر داشته است که منجر به نقص شده است.

از طریق. پایگاه کامپیوتری

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب