09917183929

گلکسی فولد ظاهراً آماده فروش است ارسال شده در 19 ژوئن 2019 توسط Max پاور بانک

گلکسی فولد ظاهراً آماده فروش است ارسال شده در 19 ژوئن 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.آخرین بار (رسما) از سامسونگ گلکسی فولد تقریبا 44 روز پیش بود. پس از خراب شدن برخی از دستگاه‌های آزمایشی از وب‌سایت‌هایی مانند The Verge و Co.، سامسونگ تمام تولیدات خود را متوقف کرد، فروش پیش فروش را متوقف کرد و تمام دستگاه‌های آزمایشی تحویل‌شده را پس گرفت.

پس از متوقف شدن همه چیز، سامسونگ به نکاتی که مورد انتقاد قرار گرفته بود پرداخت و پس از گذشت بیش از یک ماه اکنون به نظر می رسد مشکل حل شده است. به گفته یکی از مدیران سامسونگ، این دستگاه اکنون آماده عرضه مجدد است.

به گفته کیم سونگ چئول، معاون نمایشگر سامسونگ، همه مشکلات صفحه نمایش برطرف شده است و امیدواریم که گلکسی فولد پس از عرضه مجدد، توجه بسیاری را به خود جلب کند. دقیقاً چه مشکلاتی بود متاسفانه هنوز ناشناخته است، اما من گمان می‌کنم که اگر ذرات کثیفی بین مفصل و صفحه نمایش قرار می‌گرفت، حرکت تاشو برای همیشه توسط کثیفی آسیب می‌خورد و این منجر به شکننده بودن صفحه نمایش حداقل در اشتراک‌گذاری قابل استفاده شد. سامسونگ هنوز دقیقاً زمان بازگشت گلکسی فولد به بازار را اعلام نکرده است، اما من فرض می‌کنم که اگر اکنون مشکلات حل شده باشد، اعلام رسمی عرضه در بازار دیری نخواهد بود. از سوی دیگر، با ارائه Note10 در ابتدای ماه اوت، رویدادی نیز در بلوک های آغازین وجود دارد، شاید شما منتظر آن باشید.

به‌روزرسانی: Galaxy Z Flip3: عکس‌های فشاری قابلیت تاشو از همه طرف را نشان می‌دهند ارسال شده در 1 ژوئیه 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. ساموبیل

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب