09917183929

Galaxy Fold: اولین تعمیر صفحه نمایش تنها با 150 دلار ارسال شده در 26 سپتامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

Samsung Galaxy Fold اندروید 11 شامل OneUI 3.0 را دریافت می کند. ارسال شده در 2 فوریه 2021 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.با عرضه جهانی گلکسی فولد، نشانه های بیشتر و بیشتری روی میز آمده است که استفاده از گلکسی فولد را محدود می کند. به عنوان مثال، استفاده نکردن از محافظ صفحه نمایش تنها یک نکته از جانب سامسونگ است.

تصویر: @Allround-PC

با این حال، آنچه واضح است این است که هر زمان که یک تلفن هوشمند جدید وارد بازار می شود که بر نوآوری ها تمرکز می کند – مانند صفحه نمایش تاشو – همیشه خطراتی را در بر دارد.

برخی از کاربران (از جمله من) ایده یک تلفن هوشمند انعطاف پذیر را بیش از حد جالب می دانند، اما فکر نسل اول همیشه وجود دارد. آیا صفحه نمایش منعطف واقعاً تا 200000 بار دوام می آورد؟ هیچ چیز بدتر از نمایشگر معیوب نیست – به خصوص با چنین گوشی هوشمند گران قیمتی. اما اکنون سامسونگ در حال صحبت کردن است.

زیرا سامسونگ به خریداران در ایالات متحده اولین تعمیر نمایشگر با تخفیف را می دهد که باید “فقط” 149 دلار آمریکا هزینه داشته باشد. این سرویس در آلمان نیز با کسر 130 یورو در دسترس خواهد بود. من فکر می کنم برای قیمت 2100 یورو برای گوشی هوشمند بیش از حد منصفانه است.

سامسونگ به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری گلکسی S8/S8+ را متوقف می‌کند ارسال شده در 5 مه 2021 توسط Joshua پاور بانک
ادامه مطلب

برای همه کسانی که به گلکسی فولد علاقه مند هستند و نگرانی های مشابه من دارند، ممکن است این دلیلی باشد که می تواند شما را متقاعد کند که یک گوشی هوشمند تاشو تهیه کنید.

از طریق: golem.de
منبع: آستانه

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب