09917183929

[Update] Galaxy Fold: Casus Knicksus نمایشگر است ارسال شده در 17 آوریل 2019 توسط لارس پاور بانک

سامسونگ تایید کرد که عرضه گلکسی فولد به تعویق افتاد در سراسر جهان ارسال شده در 22 آوریل 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

نسل اول اغلب مشکلاتی را ایجاد می کند. مشکلات دندان درآوردن به سرعت خود را نشان می دهند، بنابراین اکنون با Galaxy Fold. در حالی که در آلمان هستید می توانید با اینفلوئنسر مد در تماس باشید.ویلیروزنامه‌نگاران در ایالات متحده با تماشای تبلیغات در مورد نحوه تحویل دستگاه و اینکه جعبه‌گشایی آن چقدر عالی است، با مشکلات واقعی روبرو می‌شوند.

دو روز پیش، برخی از رسانه ها اجازه یافتند تا برای اولین بار سامسونگ گلکسی فولد را امتحان کنند و نمونه هایی را نیز به طور مستقیم دریافت کردند. اینها اکنون در عرض 24-48 ساعت مشکلات گسترده ای را نشان می دهند. نقطه چسبندگی: نقطه شکست.

حداقل تا حدی حداقل. در حال حاضر دو خطای مختلف در ایالات متحده وجود دارد. برای یکی است کیس نیکسوس از Galaxy Fold احتمالاً فیلمی است که مانند یک فیلم نمایشگر معمولی عمل می کند. چنین انتظاری نیز وجود داشت، زیرا نمایشگر ساخته شده از پلاستیک انعطاف پذیر احتمالاً در برابر خراش مقاومت کمتری دارد. با این حال، در مورد Samsung Galaxy Fold، فیلم روی صفحه نمایش ex works بخشی از نمایشگر است و به سادگی در نظر گرفته نشده است که حذف شود. این موضوع تا حدودی به رسانه ها ابلاغ شد، اما به دیگران اینطور نبود.

رقابت: Samsung Portable SSD X5 با 1 ترابایت [Werbung] ارسال شده در 18 نوامبر 2018 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

همچنین قابل توجه: طبق اطلاعیه – در صورت مشاهده – می توانید بدون فیلم محافظ در گلکسی فولد

در مورد یوتیوبرها مارکز براونلی و احتمالاً همچنین استیو کواچ، این سرنخ ظاهرا فراموش شده در ابتدا منجر به تولید دیسکوهای جیبی با قیمت 4000 دلار شد.

با این حال، همان خطا در CNBC بدون حذف اسلاید در اینجا رخ داد.

دستگاه تست Dieter Bohn از TheVerge نیز قابل توجه است: ظاهراً لولا پس از 24 ساعت کمانش می شود. یک دستگاه جایگزین به سرعت ارائه شد.

من هنوز نمی‌دانم که آیا این واقعاً نشانه‌ای از یک مشکل بزرگ‌تر است یا اینکه فقط مشکلات دندان درآوردن است. به ندرت به هیچ رسانه ای اجازه آزمایش گلکسی فولد داده شده است، خود سامسونگ سال ها این دستگاه را توسعه داده و آزمایش کرده است – بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که تنها تعداد کمی از دستگاه ها در اینجا تحت تأثیر قرار گیرند، اما هیچ مشکل اساسی در توده های گسترده ایجاد نخواهد شد. . با این حال، با استفاده از فویل، انتظارات بسیار خطرناکی از یک یا دیگر کاربر تلفن هوشمند وجود دارد – در صورت شک، تلفن هوشمند برای لحظه ای تحویل داده می شود و شخصی روی فویل می زند، اما به نظر می رسد این عدد آنقدرها هم اشتباه نیست.

به روز رسانی: دیروز احمقانه به نظر می رسید که برخی از رسانه های بزرگ ایالات متحده این مشکلات را در عرض چند دقیقه منتشر کردند، اما اکنون مشکل کمی متفاوت است و سامسونگ نیز اظهار نظر کرده است.

از مشکلات بالا، ویدیوهای Kovac و Haselton ابتدا همان دستگاه را نشان می دهند. با این حال، در این بین، جوآنا استرن از WSJ نیز این مشکل را دارد. ظاهراً با نمونه های اولیه در ایالات متحده، به سادگی هیچ نشانه ای روی بسته بندی وجود نداشت که فویل را نباید برداشت.

البته، برخی از روزنامه نگاران آمریکایی درست می گویند که آسیب رساندن به دستگاه از این طریق بسیار آسان است، دقیقاً به این دلیل که فویل ها نیز می توانند شل شوند و مورد علاقه بسیاری قرار نگیرند، در هر صورت در اینجا یک طراحی غیربهینه است، اما مشکل در حال حاضر به نظر می رسد. در سمت کاربر باشد. به جز در مورد TheVerge، در اینجا فویل همچنان روشن بود و لولا باعث ایجاد مشکل می شد. سامسونگ همچنین در اینجا نظر داده است:

تعداد محدودی از نمونه‌های گلکسی فولد اولیه برای بررسی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. ما چند گزارش در مورد نمایشگر اصلی در نمونه های ارائه شده دریافت کرده ایم. این واحدها را شخصاً به طور کامل بررسی خواهیم کرد تا علت این موضوع مشخص شود.
به طور جداگانه، چند بازبین گزارش دادند که لایه بالایی نمایشگر را حذف کرده اند که باعث آسیب به صفحه نمایش شده است. نمایشگر اصلی گلکسی فولد دارای یک لایه محافظ بالایی است که بخشی از ساختار نمایشگر است که برای محافظت از صفحه نمایش در برابر خراش های ناخواسته طراحی شده است. برداشتن لایه محافظ یا افزودن چسب به نمایشگر اصلی ممکن است باعث آسیب شود. ما مطمئن خواهیم شد که این اطلاعات به وضوح به مشتریان ما تحویل داده می شود.

سامسونگ در مقابل TheVerge

از این نظر: فویل را بردارید و سپس تعداد دستگاه هایی که واقعاً معیوب هستند به “یک” کاهش می یابد – نه بیشتر، نه کمتر. با این حال، این پرونده همچنین نشان می دهد که سامسونگ 2000 یورو بسیار حساس را به بازار اینجا می آورد. رنج نسل اول

از طریق کاشی و نیکلاس

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب