09917183929

به‌روزرسانی Galaxy Buds+: Ambient Sound و Anti-Noise ارسال شده در 13 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

Galaxy Buds+ به‌روزرسانی نرم‌افزاری شامل ویژگی‌های بهبودیافته را دریافت می‌کند. ارسال شده در ۱ ژوئن ۲۰۲۰ توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه سامسونگ امروز سری گلکسی اس 20 را – هم بدون برند و هم با نام تجاری از سوی Vodafone – با به‌روزرسانی امنیتی آوریل و بهبودهای دوربین ارائه کرد، اکنون همه چیز در حال حرکت است.

این بار Galaxy Buds+ هدف به روز رسانی است. سامسونگ در اواسط فوریه رسما از جانشینان گلکسی بادز به همراه سری گلکسی اس 20 رونمایی کرد.

این به روز رسانی دارای شماره ساخت R175XXU0ATD3 است و با حجم 1.22 مگابایت، معمولاً برای هدفون های بی سیم کوچک است. متن پیش‌فرض «پایداری و قابلیت اطمینان سیستم بهبود یافته» در تغییرات ثبت شده است. به روز رسانی کمی بیشتر از آنچه تغییرات نشان می دهد وجود دارد.

با توجه به ورودی یکی از کارمندان در انجمن سامسونگ، این به روز رسانی باید صدای بیش از حد باد را در هنگام فعال شدن صدای محیط کاهش دهد. علاوه بر این، اگر صداهای محیط را هنگام برقراری تماس فعال کرده باشید، اکنون باید طبیعی تر به نظر برسند. علاوه بر این، گفته می شود که صدای گاه به گاه هنگام گوش دادن به موسیقی کاهش یافته است و پیشرفت های جزئی دیگری نیز وجود دارد.

Galaxy S20+/S20 Ultra: ثبت نام برای Galaxy Buds+ اکنون باز است ارسال شده در 10 مارس 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: sammobile.com
منبع: انجمن انجمن سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب