09917183929

Galaxy Buds Live به‌روزرسانی نرم‌افزاری جزئی را دریافت می‌کند که در 6 اکتبر 2020 توسط کریس ارسال شده است پاور بانک

Galaxy Buds Live به‌روزرسانی نرم‌افزاری جزئی را دریافت می‌کند که در 6 اکتبر 2020 توسط کریس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.همراه با سری گلکسی نوت 20، سامسونگ به طور رسمی گلکسی تب اس 7 و زد فولد 2 را نیز عرضه کرده است. اما پوشیدنی های جدیدی نیز وجود داشت، از جمله گلکسی واچ 3 و بادز لایو.

اما این مقاله در مورد Buds Live، جدیدترین هدفون بلوتوث داخل گوش سامسونگ با شکلی غیرعادی است.

زیرا این هدفون در حال حاضر یک آپدیت جدید و کوچک دریافت می کند که دارای شماره ساخت R180XXU0ATI5 و حجم 2.2 مگابایت است. گزارش تغییرات به‌روزرسانی نرم‌افزار فقط قابلیت اطمینان سیستم را بهبود می‌بخشد. با این حال، من برای این یا آن بهبود آرزو می کردم.

در مجموع، Galaxy Buds Live هدفون های کاملاً موفقی هستند که شکل آنها به سختی تجربه صدا را محدود می کند. در مقایسه با Galaxy Buds+، Buds Live حتی بهتر صدا می کند. با این حال، حذف نویز فعال (ANC) چیزهای زیادی را باقی می گذارد، که به نظر من به وضوح به دلیل شکل هدفون است. شاید سامسونگ بعداً به‌روزرسانی ارائه کند و بتواند وضعیت را اصلاح کند.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب