09917183929

محافظ صفحه نمایش گلکسی A8s به نمایشگر Infinity-O اشاره می کند که در 25 نوامبر 2018 توسط Max پاور بانک

محافظ صفحه نمایش گلکسی A8s به نمایشگر Infinity-O اشاره می کند که در 25 نوامبر 2018 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند روز پیش گزارش دادیم که گلکسی A8s سامسونگ چگونه باید باشد. گفته می شود این اولین گوشی هوشمند سامسونگ است که دارای نمایشگر Infinity-O است.

صفحه نمایش Infinity-O به اصطلاح یک نمایشگر بی نهایت است که برخلاف گلکسی S8/S9/Note9 دو نوار ضخیم در بالا و پایین ندارد، اما تقریباً به فریم دستگاه می رسد. یکی دیگر از ویژگی های برجسته دوربین جلویی است که در گوشه سمت چپ بالا قرار گرفته است که طبق معمول بالای نمایشگر نیست، بلکه در سوراخی در نمایشگر قرار دارد. دوربین در واقع بخشی از نمایشگر نیست، اما در یک نقطه خالی به قطر 6.7 میلی متر قرار دارد، همانطور که در تصویر جلد بالا مشاهده می شود.

صبح امروز تصویری در وب سایت چینی Weibo منتشر شد که گفته می شود محافظ صفحه نمایش گلکسی A8s را نشان می دهد. مانند تصویر مفهومی ما، محافظ صفحه نمایش بریدگی کوچکی را در گوشه سمت چپ بالا نشان می دهد که قرار است دوربین جلو در زیر آن قرار گیرد.

لبه پایینی نمایشگر – همچنین به عنوان “چانه” شناخته می شود – کمی ضخیم تر از لبه بالایی است زیرا “Antenna Clearance Area” در آنجا قرار دارد که تضمین می کند که شما نیز با دستگاه دریافت خوبی داشته باشید. در لبه بالایی جلویی فقط یک بلندگو برای تماس‌های تلفنی و Dolby Atmos و احتمالاً سنسور نور و همچنین حسگر مجاورت وجود دارد که باعث می‌شود هنگام نزدیک شدن گوشی هوشمند به صورت شما، صفحه نمایش خاموش شود.

Samsung Galaxy S21+ خود را در ویدیوی عملی نشان می دهد ارسال شده در 11 دسامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

مشخصات دقیق متاسفانه هنوز مشخص نیست، اما باید در هفته ها/روزهای آینده ظاهر شود. اگر می‌خواهید نگاه دقیق‌تری به Galaxy A8s بیندازید، می‌توانید به تصاویر مفهومی ما نگاهی بیندازید:

از طریق. 8090生活数码

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب