09917183929

سری Galaxy A 2020 در 12 دسامبر رونمایی می شود ارسال شده در 3 دسامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

سری Galaxy A 2020 در 12 دسامبر رونمایی می شود ارسال شده در 3 دسامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سال به پایان می رسد و می شد حدس زد که دیگر گوشی هوشمند یا تبلتی وجود نخواهد داشت، حداقل امسال.

اما سامسونگ دوباره همه چیز را خنثی می کند. طبق یک تیزر از سامسونگ ویتنام، آنها قصد دارند گوشی های هوشمند جدیدی را در این ماه معرفی کنند. این سری گلکسی A 2020 خواهد بود.

تا کنون نمی‌توان به طور صددرصد تایید کرد که کدام گوشی‌های هوشمند می‌توانند در این رویداد ارائه شوند، اما برخی اطلاعات درز کرده در چند هفته گذشته حاکی از گلکسی A51، گلکسی A71، گلکسی A31، گلکسی A41 و گلکسی A11 است. طبق آخرین شایعات، گوشی‌های هوشمند باید سه دوربین در پشت داشته باشند.

این تیزر گوشی هوشمندی را نشان می‌دهد که دارای دوربین سوراخ‌دار است و تقریباً هیچ قاب دور نمایشگر ندارد. با این حال، تیزرها معمولاً بهتر از محصول نهایی به نظر می رسند. اینکه آیا سامسونگ آلمان نیز تمام دستگاه‌های سری جدید A را در آلمان عرضه می‌کند یا نه هنوز جای سوال دارد.

از طریق: ساموبیل / گلکسی موبایل (توئیتر)
منبع: سامسونگ ویتناممنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب