09917183929

Open Open 2019 با کیفیت 8K از طریق 5G پخش می شود ارسال شده در 17 مه 2019 توسط کریس پاور بانک

Open Open 2019 با کیفیت 8K از طریق 5G پخش می شود ارسال شده در 17 مه 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.یکی از مهم ترین تورنمنت های تنیس در جهان – اوپن فرانسه – امسال کمی به آینده نگاه خواهد کرد.

زیرا این مسابقات برای اولین بار با کیفیت 8K از طریق شبکه 5G پخش خواهد شد. البته، هر دو در عمل (هنوز) موضوعی در آینده هستند و به خصوص محتوای 8K، چه رسد به تلویزیون‌ها، هنوز خیلی رایج نیست.

با این حال، پخش جریانی از طریق استاندارد جدید ارتباطات سیار بیشتر آزمایشی است که توسط پخش کننده تلویزیون فرانسوی PSB France Télévisions انجام می شود. برای این تست، پخش کننده تلویزیون
شرکای بزرگی از ژاپن، هلند، لهستان، ایالات متحده آمریکا و همچنین آلمان وارد کشتی شدند. معلوم نیست اینها دقیقا کدام شرکا هستند.

انتقال 8K نیز از طریق ماهواره و سایر کانال های درخواستی در دسترس خواهد بود. برای این پروژه، 17 دوربین در بزرگترین زمین تنیس، زمین مرکزی فیلیپ-شاتریه استفاده خواهد شد، در حالی که دومین زمین بزرگ، زمین سوزان لنگلن، همچنان 14 دوربین خواهد داشت.

علاوه بر حدود 100 ساعت مواد 8K، که می‌خواهید ضبط کنید و بیشتر به صورت زنده پخش کنید، همچنین در حال برنامه‌ریزی یک اتاق تولید 8K و آزمایش‌های AR مختلف هستید. اتاق تولید باید حتی برای افراد منتخب در دسترس باشد و تصوراتی از فناوری جدید و در حال ظهور بدهد.

بدون بسته بندی: S21 FE ندارید؟ رنگ‌های جدید سری Galaxy Z ارسال شده در ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱ توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

اما برای اینکه بتوانید مسابقات آزاد فرانسه را با کیفیت 8K دریافت کنید، به تلویزیون Q950R سامسونگ با قابلیت 8K یا یک دستگاه مربوطه از LG نیاز دارید. با این حال، علاقه مندان به تنیس می توانند بازی ها را با کیفیت 4K نیز تماشا کنند.

از طریق: وبلاگ Caschy
منبع: advanced-television.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب