09917183929

اولین نگاه 2021: سامسونگ از امروز در ساعت 5 بعد از ظهر پخش زنده را آغاز می کند. ارسال شده در 6 ژانویه 2021 توسط کریس پاور بانک

اولین نگاه 2021: سامسونگ از امروز در ساعت 5 بعد از ظهر پخش زنده را آغاز می کند. ارسال شده در 6 ژانویه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در Boxing Day سال گذشته، به شما اطلاع دادیم که سامسونگ در حال برنامه ریزی و پخش زنده رویدادی به نام First Look 2021 است.

این رویداد و پخش زنده مرتبط برای امروز برنامه ریزی شده است، اگرچه هنوز پیوندی به جریان وجود ندارد. اما این در حال حاضر تغییر کرده است.

در این رویداد که به گفته سامسونگ امسال حول محور نمایشگرها می‌چرخد، احتمالاً پیش‌نمایش کوچکی از نسل‌های جدید نمایشگرهای امسال ارائه خواهد شد. دستگاه‌های زیادی در تیزر این رویداد دیده می‌شوند که نشان می‌دهد سامسونگ امروز نه تنها یک نمایشگر ارائه می‌کند، بلکه تعداد بیشتری نیز در چمدان خود دارد. من بسیار کنجکاو هستم که ببینم آیا سامسونگ برای تلفن های هوشمند نیز نمایشگر ارائه می دهد یا اینکه خود را به تلویزیون های هوشمند محدود می کند.

از آنجایی که نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی، به اختصار CES، در واقع در لاس وگاس برگزار می‌شد، اگر همه‌گیری جهانی نبود، امکان پذیرتر بود. تا کنون، سامسونگ به سختی هیچ گوشی هوشمندی را در نمایشگاه CES ارائه کرده است، اما خود را به تلویزیون های هوشمند و کالاهای سفید پرتاب کرده است. می توانید این رویداد را به صورت زنده دنبال کنید در یوتیوب از ساعت 5 بعد از ظهر

تصویر مطبوعاتی سامسونگ گلکسی A73 منتشر شد. ارسال شده در 9 مارس 2022 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگ (یوتیوب)

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب