09917183929

Exynos 2100: سامسونگ SoC سری گلکسی S21 را معرفی می کند و در مورد آینده صحبت می کند ارسال شده در 13 ژانویه 2021 توسط کریس پاور بانک

Exynos 2100: سامسونگ SoC سری گلکسی S21 را معرفی می کند و در مورد آینده صحبت می کند ارسال شده در 13 ژانویه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.



زمانی که سامسونگ با پردازنده های خود شروع به کار کرد، همچنان نسبت به رقبا برتر بود، اما حداقل در شرایطی برابر. اما سپس نقطه عطفی فرا رسید که رقابت از سامسونگ پیشی گرفت.

از آن زمان، همه چیز به طور پیوسته رو به پایین رفته و تمسخر پردازنده های داخلی سامسونگ افزایش یافته است. مهمتر از همه، عمر باتری گوشی های هوشمند به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

دیروز، سامسونگ SoC پیشرفته بعدی را معرفی کرد که قرار است کل سری گلکسی S21 را تامین کند و Exynos 2100 نام دارد. برای اولین بار، سامسونگ از Cortex-X1 Custom Core به عنوان پایه ای برای Exynos جدید استفاده می کند. همچنین دارای سه هسته Cortex-A78 و چهار هسته Cortex-A55 در دسترس است. در نتیجه، SoC بیش از 30 درصد عملکرد CPU بالاتری دارد و به لطف پردازنده گرافیکی Mali-G78 با 14 هسته، سرعت پردازش گرافیکی 40 درصد بالاتر است.

سامسونگ قرار است عمر باتری را با “Amigo” (Advanced Multi-IP Governor) کنترل کند. این کنترل کننده ای است که مصرف برق را زیر نظر دارد و در صورت لزوم مداخله می کند.





منبع

امتیاز دهید!
سری گلکسی اس 21 پچ امنیتی ژانویه را دریافت کرد ارسال شده در 6 ژانویه 2022 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب