09917183929

حکم بازداشت دوباره برای وارث سامسونگ لی جائه یونگ صادر شد ارسال شده در 8 ژوئن 2020 توسط کریس پاور بانک

حکم بازداشت دوباره برای وارث سامسونگ لی جائه یونگ صادر شد ارسال شده در 8 ژوئن 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.تجارت فعلی سامسونگ با گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، تراشه‌ها و غیره به خوبی پیش می‌رود، اما لی جائه یونگ، وارث سامسونگ، با مشکل مواجه است. سه سال پیش، لی به خاطر اتهامات رشوه خواری با مشکل مواجه شد.

در آن زمان او به پنج سال حبس محکوم شد که تنها یک سال از آن را در زندان گذراند. باقیمانده پنالتی نصف شد و به تعویق افتاد. الان دردسر بیشتر شده

دادستانی کره جنوبی اکنون حکم بازداشت دیگری را برای لی جائه یونگ وارث سامسونگ صادر کرده است. این بار، اتهامات مربوط به تقلب احتمالی حسابداری و یک ادغام بحث برانگیز است. به طور دقیق تر، این در مورد ادغام سال 2015 بین Samsung C&T و Cheil Industries است. این ادغام به طور گسترده راهی برای تبدیل لی به بزرگترین سهامدار سامسونگ C&T، که اساساً یک شرکت هلدینگ برای تمام گروه سامسونگ است، و همچنین راه را برای جانشینی نهایی او به عنوان رئیس امپراتوری هموار می کند.

دادگاه مرکزی در سال 2017 نگاه دقیق‌تری به ادغام کرد و نتوانست هیچ گونه غیرقانونی را در طول تحقیقات بیابد. علاوه بر این ادغام، دادستان ها همچنین در حال بررسی اتهامات کلاهبرداری حسابداری در Samsung Biologyics هستند. لی باید در 26 مه تحت بازجویی قرار می گرفت. اکنون حکم بازداشت وراث سامسونگ صادر شده است.

سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس نیز نمایش داده می شود ارسال شده در 10 جولای 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

وکلای او نسبت به صدور حکم “عمیق” ابراز تاسف کرده اند و در عین حال گفته اند که لی به طور کامل همکاری کرده است. ماه گذشته نیز لی به دلیل عدم رعایت قوانین و اخلاقیات توسط سامسونگ عذرخواهی کرد و قول داد که مدیریت را به فرزندانش واگذار نکند.

منبع: رویترز.com
از طریق: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب