09917183929

آیا گلکسی J4 و J4+ نیز اندروید 10 را دریافت خواهند کرد؟ ارسال شده در 2 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

آیا گلکسی J4 و J4+ نیز اندروید 10 را دریافت خواهند کرد؟  ارسال شده در 2 ژوئیه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.هر زمان که یک نسخه اندروید جدید منتشر می شود، اولین سؤالات در مورد اینکه آیا گوشی هوشمند XY نیز آن به روز رسانی را دریافت می کند یا خیر، مطرح می شود. هر سال همین سوالات

ناامیدی بزرگ زمانی رخ داد که سامسونگ نقشه راه اندروید 10 را در اپلیکیشن Samsung Members منتشر کرد. اما لازم نیست همینطور بماند.

از آنجایی که در ابتدا گلکسی اس 9 و نوت 9 نیز در نقشه راه ظاهر نشدند، قبل از اینکه مجبور به شنیدن انتقادات تند از آن شوید، دست و پا زدید و در نهایت آپدیت اندروید 10 توزیع شد. گوشی هوشمند دیگری که می تواند شبیه این باشد، گلکسی J4 و J4+ است. بر این اساس، این دو گوشی هوشمند در این لیست نیستند، اما گلکسی J6 و J6+ هستند. هر دو گوشی هوشمند تفاوت چندانی با گلکسی J4 و J4+ ندارند.

اگر اکنون به ورود در WiFi Alliance اعتقاد دارید، گلکسی J4 قبلاً با اندروید 10 مشاهده شده است و بنابراین قبلاً گواهی WiFi را دریافت کرده است. با این حال، باید گفت که گلکسی J4 و J4+ همچنان نیازی به دریافت آپدیت ندارند. با این حال، گواهی WiFi اولین نشانه خوبی برای این موضوع است.

سامسونگ در دسترس بودن One UI 3 بتای را تمدید کرد ارسال شده در 12 نوامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: اتحاد WiFi

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب