09917183929

آیا بالاخره گلکسی اس 8 به‌روزرسانی اندروید 10 را دریافت می‌کند؟ ارسال شده در 18 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

آیا بالاخره گلکسی اس 8 به‌روزرسانی اندروید 10 را دریافت می‌کند؟  ارسال شده در 18 نوامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مدتی پیش، این پیام در گوشه و کنار شنیده می شد که احتمالاً گلکسی اس 8 به روزرسانی اندروید 10 و در نتیجه آخرین نسخه اندروید را دریافت نخواهد کرد. بسیاری از کاربران به طور قابل درک از تصمیم سامسونگ ناامید شدند.

با این حال، به نظر می رسد سامسونگ در حال کار بر روی به روز رسانی نسخه جدید اندروید است. حداقل یکی از کارمندان سامسونگ در پاسخ به سوال یکی از کاربران این موضوع را تایید کرد.

این اطلاعات به ویندوز یونایتد گزارش شده است که سابقه چت را نیز با پشتیبانی دارد. در آنجا می گوید که یک به روز رسانی در حال برنامه ریزی است، اما جای تعجب نیست که هنوز تاریخی تعیین نشده است. اگر سامسونگ واقعاً روی به‌روزرسانی کار می‌کند، احتمالاً زمان زیادی طول می‌کشد.

نباید فوراً اخبار را دست بالا گرفته و با شک و تردید به آن نگاه کنید، زیرا نباید فراموش کنید که گلکسی اس 8 قبلاً با اندروید 7.0 نوقا عرضه شده بود و قبلاً دو به روز رسانی “بزرگ” با اندروید 8.0 اوریو دریافت کرده است. و 9.0 Pie Has. بنابراین گلکسی اس 8 در واقع در پایان پشتیبانی از به روز رسانی نسخه خواهد بود. در سامسونگ معمولاً حداکثر دو مورد از این به‌روزرسانی‌ها وجود دارد. به طور کلی، اطلاعات پشتیبانی باید با شک و تردید بیشتری نسبت به اظهارات رسمی روابط عمومی برخوردار باشد.

Galaxy S11: محافظ صفحه نمایش تفاوت اندازه بین سه مدل ارسال شده در 27 دسامبر 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: winfuture.de
منبع: ویندوز یونایتد

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب