09917183929

بسته سرگرمی برای مدل های خاص تلویزیون ارسال شده در 17 آوریل 2020 توسط Max پاور بانک

بسته سرگرمی برای مدل های خاص تلویزیون ارسال شده در 17 آوریل 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مانند هر سال، سامسونگ تبلیغات یا کوپن های مختلفی دارد که با هدف تشویق مصرف کنندگان به ادامه خرید محصولات و همچنین دریافت موجودی باقی مانده از انبارها انجام می شود.

خریداران The Serif، The Frame، RU8009 (82 اینچ) یا مدل‌های مختلف QLED – به استثنای Q60 – که در سال 2019 وارد بازار شدند، در حال حاضر به یک بسته سرگرمی گسترده دسترسی دارند.

این بسته شامل دوازده ماه بلیط Sky Entertainment & Cinema، و همچنین شش ماه HD+ و waipu.tv است. به گفته سامسونگ، دو سرویس اخیر برای تمام مدل‌های تلویزیون دیگر نیز از سال 2019 در دسترس هستند. بسته سرگرمی را می‌توان با کدهای مختلف کوپن فعال کرد که از اول ماه مه در دسترس هستند.

دوره تبلیغاتی از 15 آوریل تا 30 ژوئن 2020 ادامه دارد. همه کدهای کوپن را می توان از اول ماه مه در برنامه رسمی تبلیغات سامسونگ مشاهده کرد و مستقیماً از طریق ارائه دهندگان خدمات جداگانه روی تلویزیون فعال شد. برای فعال کردن HD+ نیازی به کد کوپنی نیست. در طول نصب اولیه، باید یک پاپ آپ ظاهر شود که به شما امکان می دهد سرویس را مستقیماً در تلویزیون فعال کنید.

نسخه بتای هفتم اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد. ارسال شده در 25 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دستورالعمل های دقیق در اینجا وجود دارد

از طریق. Stadt-Bremerhaven.de

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب