09917183929

#dwycchallenge: سامسونگ با کمپین تأثیرگذار بزرگ در آلمان ارسال شده در 7 نوامبر 2019 توسط لارس پاور بانک

#dwycchallenge: سامسونگ با کمپین تأثیرگذار بزرگ در آلمان ارسال شده در 7 نوامبر 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند هفته پیش، سامسونگ یک کمپین تأثیرگذار در مقیاس بزرگ در آلمان راه‌اندازی کرد و اینفلوئنسرهای معروف را برای این منظور خریداری کرد: Lena Gercke، Janina Uhse، Dner/Felix von der Laden و Anne Bodykiss از جمله این افراد هستند.

«ترفند» اینجاست: با هشتگ #dwycchallenge، فالوورهای اینفلوئنسرها می توانند در تصمیم گیری های خود شرکت کنند. وفادار به شعار برند سامسونگ “آنچه را که نمی توانید انجام دهید” (از این رو dwyc-challenge)، سامسونگ وظایف رسانه تبلیغاتی را تعیین می کند و سپس به دنبال کنندگان این امکان را می دهد که چگونه ادامه دهند تا خوب ببینند. با استفاده از مثال Lena Gercke.

آیا خالق فلیکس فون در لادن به همراه همرزمانش جویس ایلگ و بازیگر تیمور بارتلز باید در کمترین زمان ممکن یک فلش ماب بزرگ سلفی راه اندازی کنند یا به جای آن این سه در یک مسابقه بولدرینگ با یکدیگر رقابت خواهند کرد؟ جامعه #dowhat Youcant دست خود را روی کنترل ها نگه می دارد. اما این تا پایان فاصله دارد. تحت هشتگ کمپین #dwycchallenge، سامسونگ همچنین از دنبال کنندگان خود می خواهد که چالش های خود را تعیین کنند و از خود پیشی بگیرند. یک بازیکن ماجراجو از بین همه شرکت کنندگان انتخاب می شود که می تواند در “نهایی فینال بزرگ” کمپین شرکت کند، سفری به لاپلند، و با اینفلوئنسرها رقابت کند.

منبع: سامسونگ

این کمپین تبلیغاتی تا 5 دسامبر ادامه خواهد داشت. اطلاعات بیشتر مستقیم از سامسونگ.منبع

امتیاز دهید!
Galaxy S20+ خود را در اولین تصاویر زنده نشان می دهد که در 12 ژانویه 2020 توسط Max ارسال شده است. پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب