09917183929

راه اندازی Samsung Pay در آلمان قریب الوقوع است ارسال شده در 22 سپتامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

راه اندازی Samsung Pay در آلمان قریب الوقوع است ارسال شده در 22 سپتامبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

پنج سال پیش، سامسونگ یک سرویس پرداخت را راه اندازی کرد که به سادگی Samsung Pay نام داشت. ابتدا فقط برای ایالات متحده، بعداً در کشورهای دیگر مانند اسپانیا، سوئیس و سوئد.

در آلمان، مانند Bixby Voice، مردم به لوله نگاه کردند تا اینکه در همان زمان در سال 2018 شایعه ای ظاهر شد که Samsung Pay می تواند سرانجام در آلمان راه اندازی شود.

اما تا به امروز هیچ چیزی از آن به دست نیامده است و در مورد راه اندازی Samsung Pay در آلمان بسیار بی سر و صدا بوده است. هفته گذشته شایعه جدیدی مبنی بر راه اندازی سرویس پرداخت به زودی در آلمان منتشر شد. با این حال، تاکنون تاریخ مشخصی یا حتی اطلاعیه ای از سوی سامسونگ اعلام نشده است، اما اپلیکیشن Samsung Pay نشانه ای از این موضوع را ارائه می دهد. همانطور که یکی از خوانندگان teltarif.de اکنون متوجه شده است، برنامه Samsung Pay از قبل بر روی Galaxy S20 Ultra او نصب شده است، که چندان هم غیرعادی نیست.منبع

امتیاز دهید!
گلکسی A10، A30 و A50: اطلاعات فنی سری جدید گلکسی A فاش شد پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب