09917183929

قلم S: قلب گلکسی نوت 20 ارسال شده در 11 آگوست 2020 توسط Max پاور بانک

Galaxy Note20 Ultra: ظاهراً پوشش اصلی S-View منجر به آسیب سوختگی به نمایشگر شده است ارسال شده در 7 اکتبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.گلکسی نوت 20 و گلکسی نوت 20 اولترا شش روز پیش در رویداد گلکسی آنپکد رونمایی شدند.

سامسونگ اکنون نگاه دقیق‌تری به بهبودها و ویژگی‌های جدید قلم S در سری گلکسی نوت 20 می‌دهد. علاوه بر ژست‌های حرکتی جدید، S-Pen گلکسی نوت 20 اولترا اکنون از تاخیر 9 میلی‌ثانیه نیز پشتیبانی می‌کند.

دوره تأخیر، مدت زمان بین یک رویداد و واکنش مرئی حاصل را توصیف می کند. برای مقایسه: تأخیر S-Pen در سری گلکسی نوت 10 بین 40-50 میلی ثانیه بود. در گلکسی نوت 20 اولترا، این زمان به 9 میلی‌ثانیه کاهش یافت. این امر باعث می شود نوشتن با قلم S حتی طبیعی تر از قبل شود.

در یک ویدیو، سامسونگ توضیح می‌دهد که دقیقاً چگونه توانسته به چنین تأخیر کم در S-Pen دست یابد. اساساً دو چیز برای این امر تعیین کننده است: صفحه نمایش 120 هرتزی و AI (هوش مصنوعی). طبق این ویدئو، کل نرم افزار S-Pen اصلاح شده و یک هوش مصنوعی با میلیون ها مجموعه داده تغذیه شده است. به محض اینکه شروع به نوشتن با S-Pen می کنید، هوش مصنوعی موقعیت بعدی ممکن را روی نمایشگر محاسبه می کند و کلمه و دوره بعدی احتمالی را با رکوردهای داده های ذکر شده در بالا مقایسه می کند.

سری Galaxy S21: سامسونگ برای اندروید 12 OneUI 4 بتای در آلمان مجوز می دهد ارسال شده در 14 سپتامبر 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از آنجایی که صفحه نمایش اکنون 120 بار در ثانیه نیز به روز می شود، تشخیص تأخیر – یعنی تأخیر – بین حرکت قلم S و مشاهده یک خط برای چشم انسان تقریباً غیرممکن است.

همانطور که قبلاً ذکر شد، سری گلکسی نوت 20 نه تنها تأخیر کمتری را به همراه دارد، بلکه تعداد انگشت شماری ژست های حرکتی جدید را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال، اکنون می توان با حرکت “Z” بدون انجام هیچ دکمه یا حرکت لمسی، یک اسکرین شات از صفحه نمایش ایجاد کرد. علاوه بر این، برخی از این نوآوری ها اکنون نه تنها در برنامه های خاص، بلکه در کل گوشی هوشمند قابل اجرا هستند. برای مثال، می‌توانید از حرکات «بازگشت»، «بازگشت به صفحه اصلی» یا «برنامه‌های اخیراً استفاده‌شده» بدون تماس مستقیم با تلفن هوشمند استفاده کنید.

این ویژگی‌ها ممکن است برای استفاده معمولی از تلفن هوشمند اعمال نشوند، اما ممکن است در یک زمان معین استفاده شوند.

توضیحات ممکن است کمی گمراه کننده باشد، بنابراین توصیه می کنم خودتان ویدیو را تماشا کنید:Samsung Galaxy Z Flip3 5G vs Galaxy Z Flip ارسال شده در 11 آگوست 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلبمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب