09917183929

CES 2020: JBL Boombox 2 را اعلام کرد ارسال شده در 7 ژانویه 2020 توسط کریس پاور بانک

JBL Boombox 2 اکنون در دسترس است ارسال شده در 8 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.نمایشگاه Consumer Electronics در حال حاضر دوباره در لاس وگاس در حال اجراست، جایی که تولید کنندگان متعددی دوباره دستگاه های خود را ارائه می دهند.

البته سامسونگ در نمایشگاه CES نیز حضور دارد که کنفرانس خبری خود را شب گذشته برگزار کرد. پیش از آن اما نوبت به JBL رسید. JBL متعلق به هارمن کاردون است که به نوبه خود اکنون متعلق به سامسونگ است.

شاید هنوز یک 14 ماه خوب در 28 اکتبر را به یاد داشته باشید. زیرا ما بررسی JBL Boombox را به شما ارائه کردیم. بلندگوی که از آن زمان تا کنون با کارهای روزمره من و همکارانم همراه بوده است. JBL اکنون Boombox 2 را در نمایشگاه CES لاس وگاس معرفی کرده است که باید از بهار در فروشگاه ها در دسترس باشد.

طراحی Boombox 2 تا حد زیادی JBL را دست نخورده باقی گذاشته است. با این حال، چند نکته ظریف وجود دارد که تفاوت هایی را نشان می دهد که به نظر من باعث می شود گوینده کمی بهتر به نظر برسد.

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy A51 و Galaxy A71 عملی [Video] ارسال شده در 3 ژانویه 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب