09917183929

از این گذشته، دکمه Bixby به دستیار Google اجازه می‌دهد ارسال شده در 3 مارس 2019 توسط Max پاور بانک

از این گذشته، دکمه Bixby به دستیار Google اجازه می‌دهد ارسال شده در 3 مارس 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

برخی از شما مطمئناً متوجه شده اید – سامسونگ به روز رسانی را ارائه کرده است که امکان اختصاص مجدد دکمه Bixby را فراهم می کند. Bixby اکنون تقریباً به هر برنامه ای اختصاص داده می شود، به جز Google Assistant.

fznor

با این حال، همکاران توسعه دهندگان xda موفق شدند همه چیز را با یک برنامه خودساخته فریب دهند تا به هر حال Google Assistant را قابل استفاده کنند. من دیروز بعدازظهر همه را نصب کردم و باید بگویم که از دکمه Bixby – اکنون دکمه Google Assistant – بیشتر از همیشه استفاده کرده ام.

اصولاً برای همه نیز کاملاً ساده و قابل درک است، به همین دلیل اکنون برای شما توضیح خواهم داد. برای اینکه کار کند، ابتدا باید Bixby Voice را باز کنید. وقتی این کار را انجام دادید، باید روی سه نقطه در وسط سمت راست، در آنجا کلیک کنید تنظیمات را انتخاب کنید، به پایین بروید و کلیک کنید درباره Bixby Voice برای دانلود آخرین آپدیت اپلیکیشن کلیک کنید.

اگر این کار نیز انجام شد، باید انجام دهید Bixby Button Assistant Remapper APK از XDA از طریق این لینک دانلود – نگران نباشید (تا جایی که ما می دانیم) هیچ ویروسی روی آن وجود ندارد. پس از دانلود APK، احتمالاً ابتدا باید تأیید کنید که واقعاً می‌خواهید این برنامه را دانلود/نصب کنید زیرا از فروشگاه Play نیست. فقط پس از دانلود APK برای نصب را فشار دهید. در مرحله بعد دوباره Bixby Voice را باز می‌کنید، به سه نقطه > برگردید تنظیمات > دکمه بیکسبی > دوبار فشار دهید تا Bixby باز شود > یک بار فشار دهید استفاده کنید > اپلیکیشن را باز کن > سپس Bixby Button Assistant Remapper را انتخاب کنید، روی Google کلیک کنید و همیشه و شما تمام شده اید. اکنون می توانید دستیار گوگل را با فشار دادن دکمه Bixby فعال کنید.

سامسونگ به طور رسمی Exynos 990 SoC با نمایشگرهای 120 هرتزی را در آینده معرفی می کند؟ ارسال شده در 24 اکتبر 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

برای من، دستیار گوگل بسیار دلپذیرتر و قابل استفاده تر از بیکسبی است. خوب، در حالی که نمی تواند تنظیمات خاصی را تغییر دهد و/یا باز کند، به نظر من هنوز برای استفاده روزمره بهتر است. اگر ترجیح می دهید از دکمه Bixby با برنامه دیگری مانند توییتر استفاده کنید، مطمئناً می توانید این کار را انجام دهید، اما به نظر می رسد دستیار Google برای من بسیار منطقی است. اگر در مورد نحوه نصب APK سوالی دارید، آن را در نظرات مطرح کنید و من سعی خواهم کرد به شما کمک کنم.

از طریق. توسعه دهندگان XDAمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب