09917183929

آیا گلکسی اس 11 فوکوس خودکار لیزری دارد؟ ارسال شده در 26 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

آیا گلکسی اس 11 فوکوس خودکار لیزری دارد؟  ارسال شده در 26 نوامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.زمانی کم کم فرا می رسد که اخبار یک روز دوباره تقریباً به طور کامل توسط یک تلفن هوشمند مشخص می شود. ما در مورد گلکسی اس 11 و سایر گوشی های هوشمند سری جدید S صحبت می کنیم.

تعداد درز و شایعات به طور مداوم در حال افزایش است، به این معنی که در آینده نزدیک تقریبا هر روز در مورد Galaxy S11 خواهید شنید. درست مثل امروز: این بار دوباره در مورد دوربین گوشی های هوشمند پرچمدار است.

طبق گفته UniverseIce@، سری گلکسی اس 11 از نوع جدیدی از فوکوس خودکار بهره خواهد برد. فوکوس خودکار اکنون باید بتواند با کمک لیزر سریعتر از گذشته کار کند. با این فوکوس خودکار، یک لیزر بر روی جسمی که قرار است از آن عکس گرفته شود پرتاب می شود و دوباره به عقب پرتاب می شود. گوشی هوشمند می تواند شارپنس بهینه را بر اساس زمان سپری شده از ارسال لیزر تا دریافت انعکاس محاسبه کند.

علاوه بر این، قرار است از یک سنسور 108 مگاپیکسلی در پشت گلکسی اس 11 استفاده شود که با سه لنز دیگر همراه است. یک سنسور زمان پرواز نیز وجود دارد که در مجموع پنج دوربین در پشت در اختیار شما قرار می دهد.

منبع: @UniverseIceمنبع

امتیاز دهید!
ثبت اختراع نشان دهنده یک مفهوم جدید تاشو است پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب