09917183929

Android Pie Beta: تم های سامسونگ قابل استفاده در مسیرهای انحرافی ارسال شده در 13 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

Android Pie Beta: تم های سامسونگ قابل استفاده در مسیرهای انحرافی ارسال شده در 13 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در رابطه با برنامه تست بتا منتشر شده برای اندروید 9.0، یک مزه کوچک وجود داشت. و این به معنای تاخیر اندک نیست، بلکه به این معنی است که تم های سامسونگ در نظر گرفته نشده اند.

یا نمی توانید هیچ تمی را در نسخه بتا انتخاب کنید، چه رسد به دیدن آنها. اما یک ترفند کوچک وجود دارد که می توانید از آن برای استفاده از تم ها در نسخه بتا Android Pie استفاده کنید.

اگر فروشگاه تم را باز کنید، دیگر نمی توانید به نمایه خود بروید و دوباره تم های خریداری شده را دانلود و استفاده کنید. اگر به رده تم ها یا نمادها در زیر تم های من نگاه کنید، موضوعی را خواهید دید که قبلا دانلود کرده اید. اگر روی تم کلیک کنید، می توانید ببینید که چه کسی آن تم را ایجاد کرده است. سپس روی نام طراح کلیک کرده و به صفحه شروع تم سامسونگ بر می گردید.

پس از آن، نمادی را در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد که قرار است یک انسان را نشان دهد. این نماد شما را به نمایه شخصی خود می برد که در آن می توانید کالاهای خریداری شده را بار دیگر دانلود و استفاده کنید. یا فقط می توانید روی نام طراح کلیک کنید و تمام تم های طراح را ببینید و سپس آنها را دانلود کنید.

سامسونگ و دویچه تلکام 600 دستگاه تلفن همراه را به ایستگاه های واکسیناسیون تحویل می دهند ارسال شده در 12 فوریه 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

با این حال، باید توجه داشته باشید که تم ها ممکن است هنوز با اندروید 9.0 پای تطبیق داده نشده باشند و بنابراین در برخی مکان ها عجیب به نظر می رسند. علاوه بر این، تم های تحت Pie تنها به مدت 14 روز قابل استفاده خواهند بود. اگر این راه حل برای شما جواب نمی دهد، باید به Sammobile نگاهی بیندازید. راه حل آنها کمی متفاوت است.

از طریق: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب