09917183929

اندروید 10: دومین آپدیت نرم افزار بتا برای سری گلکسی اس 10 در دست انتشار است ارسال شده در 23 اکتبر 2019 توسط کریس پاور بانک

اندروید 10: دومین آپدیت نرم افزار بتا برای سری گلکسی اس 10 در دست انتشار است ارسال شده در 23 اکتبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در تاریخ 14 اکتبر، سامسونگ سرانجام پس از اندکی تاخیر، برنامه تست بتای اندروید 10 را برای سری گلکسی اس 10 منتشر کرد.

از آن روز دوباره در مورد بتا ساکت شده است. البته این تعجب آور نیست، زیرا آپدیت بتای سال گذشته اندروید 9 پای تفاوت چندانی نداشت.

به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد آن را ایمن بازی کند و به‌روزرسانی خود را به تأخیر می‌اندازد تا با به‌روزرسانی نرم‌افزار بتای بعدی تا حد امکان باگ‌ها را برطرف کند. حتی اگر این اشکالات، اتفاقا، چیزهای نسبتا کوچکی باشند. نشانه احتمالی آماده بودن به‌روزرسانی بعدی، نه تنها شروع آتی بتا در Note10 و Note10+ است.

همانطور که امشب متوجه شدم سامسونگ در حال حاضر اولین برنامه را برای دومین بروزرسانی مبتنی بر اندروید 10 به روز می کند. به طور دقیق تر، این در مورد برنامه Samsung Videos است که از ابتدا هیچ ویدیویی را نشان نمی داد. خود سامسونگ آپدیت برنامه ویدیویی را در تغییرات لاگ به عنوان آپدیت نسخه بتای دوم اندروید 10 توصیف می کند.

بنابراین حدس من این است که ما دومین بتا را برای سری گلکسی اس 10 امروز یا در تاریخ 24 اکتبر یا حدوداً در روز بتای نوت 10 خواهیم دید.

سامسونگ در حال کار بر روی اصلاحات سری گلکسی اس 22 است که در 25 فوریه 2022 توسط مکس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب