09917183929

به‌روزرسانی اندروید 10 برای گوشی‌های هوشمند/تبلت‌های مختلف به تعویق افتاد ارسال شده در 3 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

به‌روزرسانی اندروید 10 برای گوشی‌های هوشمند/تبلت‌های مختلف به تعویق افتاد ارسال شده در 3 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ در حال حاضر در حال و هوای کاملاً به روز رسانی است. از آنجایی که نه تنها گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس 20 و گلکسی نوت 10 به‌روزرسانی‌هایی را با عملکردهای سری S20 دریافت می‌کنند، بلکه به‌روزرسانی‌هایی برای سایر گوشی‌های هوشمند نیز وجود دارد.

به عنوان مثال، گلکسی A10s و گلکسی فولد بالاخره به‌روزرسانی مورد انتظار اندروید 10 را در کشورهای دیگر دریافت کردند. اما در این کشور چطور؟

شما می توانید کشورهای دیگر، آداب و رسوم دیگر را اینجا بگویید. این واقعیت که به‌روزرسانی اندروید 10 برای دستگاه‌های سایر کشورها در دسترس است، به این معنی نیست که به زودی در آلمان نیز در دسترس خواهد بود. چون اینطوری نیست سامسونگ برنامه به روز رسانی خود را برای هر کشور منتشر می کند. حتی اگر در گذشته همیشه درست نبود، راهنمایی خوبی بود.

با این حال، در حال حاضر به نظر می رسد که آپدیت اندروید 10 برای برخی از گوشی های هوشمند می تواند به تعویق بیفتد. به عنوان مثال، اگر آپدیت گلکسی فولد فقط برای آوریل برنامه ریزی شده بود، اکنون می 2020 است. درست مانند گلکسی تب اس 6.

سامسونگ رویداد بعدی Unpacked را در فوریه تایید کرد. ارسال شده در 21 ژانویه 2022 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

زمان نشان خواهد داد که تاریخ ها تا چه اندازه محقق می شوند. با این حال، در گذشته نشان داده شده بود که سامسونگ گاهی اوقات انتشار به‌روزرسانی‌ها را یک ماه زودتر از آنچه قبلاً در برنامه اعضای سامسونگ اعلام شده بود آغاز می‌کرد.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب