09917183929

همه ویژگی های جدید اندروید 10 بتا با OneUI 2.0 در یک نگاه ارسال شده در 27 اکتبر 2019 توسط کریس پاور بانک


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

اولین نسخه بتای اندروید 10 برای گلکسی S10، S10e و S10+ اکنون حدود دو هفته از عمر آن می گذرد. بنابراین زمان آن است که تمام ویژگی های جدیدی را که اندروید 10 با خود به ارمغان می آورد فهرست کنیم.

همه چیز شامل تغییرات کوچک از نظر طراحی گرفته تا ویژگی های جدید است. حتی اگر تعداد ویژگی ها نسبتاً محدود باشد.

تنظیمات سریع، چیزهای هوشمند و ضبط کننده صفحه

با تنظیمات سریع شروع کنید، یعنی نواری که می توان آن را از بالا به پایین پایین کشید. چیزی در اینجا کمی تغییر کرده است: به عنوان مثال، نمایش تاریخ اکنون زیر زمان حرکت کرده است. اگر نوار را کاملاً پایین بکشید، نمایش ساعت و تاریخ دیگر در وسط نیست، بلکه در سمت چپ است.

چیزی با Smart Things و پنل نیز تغییر کرده است. دستگاه های متصل دیگر مستقیماً در نوار ظاهر نمی شوند، بلکه در زیر دستگاه ها ظاهر می شوند. این به این معنی است که برای رسیدن به دستگاه های متصل باید یک قدم متوسط ​​کوچک بردارید.

Good Lock: Samsung پلاگین جدیدی به نام Wonderland منتشر می کند که در 9 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک
ادامه مطلب

با اندروید 10، سری گلکسی اس 10 یک ضبط کننده صفحه نمایش بومی نیز دارد که قبلاً از گلکسی نوت 10 شناخته شده است. از این پس می‌توانید بدون نیاز به استفاده از برنامه شخص ثالث، صفحه نمایش خود را نیز ضبط کنید.

تعمیر و نگهداری دستگاه، کنترل حرکات، عملکرد با یک دست و شارژ سریع القایی

سامسونگ تعمیر و نگهداری دستگاه را به طور کامل بازبینی کرده است. علاوه بر طراحی جدید، نکاتی در مورد نحوه استفاده بهتر از گوشی هوشمند در صفحه شروع نیز وجود دارد. همه چیز مدرن تر و به نظر من کمی واضح تر به نظر می رسد. در تعمیر و نگهداری دستگاه در زیر آیتم منو باتری، اکنون می‌توانید زمان پایان فرآیند شارژ Wireless PowerShare را نیز مشخص کنید.

اکنون سه گزینه برای کنترل ژست وجود دارد. از یک طرف نوار ناوبری معمولی و از طرف دیگر کنترل حرکتی وجود دارد که قبلاً از اندروید 9.0 پای شناخته شده است. بنابراین از لبه پایین صفحه به بالا بکشید. با اندروید 10 اکنون کنترل ژست‌های حرکتی گوگل نیز وجود دارد که به نظر من عادت کردن به آن نیاز به مقدار زیادی دارد (لارس آن را بیشتر دوست دارد). برای رسیدن به صفحه اصلی، هنوز دکمه را در وسط دارید. برای بازگشت یک قدم به عقب، باید انگشت خود را از کناره ها به سمت نمایشگر بکشید. برای انجام چند کار باید انگشت خود را از لبه پایین نمایشگر به سمت بالا بکشید و برای مدت کوتاهی نگه دارید. اگر لبه پایین نمایشگر را به سمت چپ یا راست بکشید، می‌توانید برنامه‌هایی که اخیراً باز شده‌اند را به‌صورت جداگانه پیمایش کنید.

Galaxy Tab A 10.5 2018 و Tab Active 2 اکنون اندروید 9.0 پای را در آلمان دریافت می کنند. ارسال شده در 26 ژوئن 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

سامسونگ همچنین عملیات یک دستی را با دو گزینه متفاوت تمدید کرده است. اگر از نوار ناوبری کلاسیک در لبه پایین نمایشگر استفاده می کنید، می توانید با دو بار فشار دادن دکمه هوم، عملکرد یک دست را فعال کنید. اما اگر شما هم مانند من از دوستان کنترل ژست‌ها هستید، می‌توانید از ژست برای عملیات با یک دست نیز استفاده کنید. برای انجام این کار، کافی است انگشت خود را از وسط لبه پایین نمایشگر به پایین بکشید.

سامسونگ همچنین چیزی برای شارژ سریع القایی ارائه کرده است. با این حال، تا کنون این ویژگی تنها در Note10 و Note10+ با اندروید 10 بتا موجود است. این برنامه زمانی است که می توانید برای غیرفعال کردن شارژ سریع القایی تنظیم کنید.

اگر برنامه را فعال کنید، از صدای فن جلوگیری می شود و نمایشگر LED کاهش می یابد. این می تواند برای یکی یا دیگری که از هر دوی آنها ناراحت است جالب باشد. من به شخصه هیچ مشکلی باهاش ​​ندارم هرچند که ایستگاه شارژ 20 سانتی متر با سرم فاصله داره.

سلامت دیجیتال/کنترل والدین و حالت تاریک

سامسونگ همچنین رفاه دیجیتال را مدرن کرده است، که من به ندرت به آن نگاه می کنم (…احتمالاً به این دلیل که در غیر این صورت احساس ناراحتی می کنم). باز هم، کمی واضح تر و مدرن تر به نظر می رسد. سه برنامه پرکاربرد در صفحه شروع نمایش داده می شوند. اگر روی برنامه مربوطه کلیک کنید، جزئیات بیشتری در مورد رفتار استفاده خود دریافت خواهید کرد.

گلکسی A51 و گلکسی A71 رسما معرفی شدند ارسال شده در 12 دسامبر 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

در مورد کنترل های والدین و حالت تاریک چیزی برای گفتن وجود ندارد، در اندروید 9.0 پای هنوز به عنوان حالت شب شناخته می شد. در اندروید 10، حالت شب فقط نام جدیدی پیدا می کند.

طراحی مجدد رابط کاربری جدید دوربین، ضبط حرکت آهسته دوربین جلو

سامسونگ اصرار داشت رابط کاربری دوربین یعنی طراحی دوربین را با اندروید 10 به روز کند. سامسونگ یک بار دیگر دکمه های حالت های فردی و فونت را تغییر داده است. از جمله موارد دیگر، در حال حاضر فقط دکمه هایی برای حالت های Live Focus، Photo، Video و Live Focus Video در بالای دکمه شاتر وجود دارد. بقیه را می توان در زیر “بیشتر” یافت.

به طور کلی، سامسونگ تنظیمات را مانند اندروید 9.0 پای رها کرده است. یکی دیگر از قابلیت هایی که با دومین آپدیت نرم افزار بتا ارائه شد، ضبط حرکت آهسته با دوربین جلو است. کیفیت کاملاً خوب است، اما ویدیو نسبتاً متزلزل است. امیدواریم که با نسخه بتا بعدی تغییر کند. برای استفاده از این ویژگی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حالت Slow-Mo (نه Super Slow-Mo) شوید و به دوربین جلو بروید.

انیمیشن‌های جدید، سطل‌های بازیافت، جلوه‌های جدید نور جانبی، پنجره تماس جدید و S-Pen

به نظر من انیمیشن ها در اندروید 10 بسیار موفق هستند، به عنوان مثال اگر برنامه دوربین را ببندید، در نهایت به نماد دوربین کوچک می شود. این انیمیشن شبیه fade in و fade out است. به نظر من انیمیشن ها خیلی کند نیستند و همچنین زیبا و روان هستند. سامسونگ کنترل صدا را نیز کمی کوچکتر کرده و انیمیشن جدیدی برای آن ارائه کرده است.

گلکسی A70 و A80 به زودی در آلمان در دسترس هستند ارسال شده در 23 آوریل 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

علاوه بر این، اکنون می توانید اندازه پاپ آپی که هنگام برقراری تماس ظاهر می شود را نیز کاهش دهید. می توانید این کار را در تنظیمات تماس ها انجام دهید. سامسونگ همچنین یک سطل بازیافت به برنامه My Documents and Contacts اضافه کرده است. شما می توانید محتوای حذف شده تصادفی را ظرف 15 روز بازیابی کنید. My Documents اکنون می‌تواند فایل‌ها را همزمان در چندین مقصد کپی کند.

در نهایت، سامسونگ افکت های جدیدی را نیز برای نور جانبی اضافه کرده است که کاملاً چشمگیر است. اینها همچنین می توانند کمی با شفافیت، رنگ و عرض جلوه سفارشی شوند. در اسکرین شات‌ها می‌توانید جلوه‌های بیشتری از آنچه واقعاً وجود دارد ببینید. دلیل این امر این است که من از افزونه Good Lock استفاده می کنم.

سامسونگ در مورد ویژگی‌های قلم S سری گلکسی نوت 10 بسیار محتاط بوده است. چون طراحی و ویژگی ها به نظر من یکسان باقی ماندند. با این حال، یک ویژگی جدید وجود دارد.

اکنون شما می توانید – به هر دلیلی – از چندین قلم S بر روی صفحه نمایش استفاده کنید، در حالی که قلم شما هنوز در گوشی هوشمند استفاده می شود.

Android Auto اکنون از پیش نصب شده است

نوآوری دیگر اندروید اتو است. نه، البته منظورم برنامه نیست، بلکه نحوه نصب آن است. قبل از اندروید 10 باید اپلیکیشن را از گوگل پلی استور دانلود می کردید. با شروع اندروید 10، Android Auto از قبل نصب خواهد شد. دیگر مانند قبل نماد برنامه اضافی وجود ندارد.

[Update] اندروید پای: آیا نسخه نهایی گلکسی نوت 9 به زودی منتشر می شود؟ ارسال شده در 28 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

برای دسترسی به Android Auto و تنظیمات، لطفاً به صورت زیر عمل کنید: تنظیمات تلفن هوشمند -> Google -> اتصالات دستگاه -> Android Auto. در آنجا می‌توانید Android Auto را مطابق با اولویت‌های خود تنظیم کنید. اگر تلفن هوشمند را از طریق کابل USB / بی سیم به رادیو ماشین خود متصل کنید، Android Auto باید به طور خودکار در تلفن هوشمند باز شود.

نتیجه گیری کلی

حتی اگر سامسونگ دقیقاً ویژگی‌های جدید را ارائه نکند، اندروید 10 واقعاً چیزی است که باید به آن افتخار کرد. با این حال، نباید فراموش کرد که این اولین نسخه بتا از نسخه جدید اندروید است. به طور کلی، بتا برای استفاده روزانه نسبتا آسان است. با این حال، باید توجه داشته باشید که Google Pay و برخی از برنامه های بانکی کار نمی کنند.

در مورد ویژگی‌ها یا پیشرفت‌های جدید، من نسبتاً مطمئن هستم زیرا احساس می‌کنم سامسونگ کمی بیشتر به آنچه کاربران با این برنامه آزمایش بتا می‌خواهند توجه می‌کند. حداقل این چیزی است که جامعه سامسونگ به شما می دهد. در حال حاضر نسخه بتا فقط برای Galaxy S10، S10e و S10+ در دسترس است. شروع بتا برای Note10 و Note10 هنوز زمان زیادی دارد.منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب