09917183929

از نسخه 6.15: Samsung Health برای استفاده به حساب سامسونگ نیاز دارد ارسال شده در 27 دسامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

از نسخه 6.16: Samsung Health به پشتیبانی از اندروید 6.0 مارشمالو و اندروید 7.0 نوقا پایان می دهد ارسال شده در 22 فوریه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.گاهی اوقات سازندگان راه‌های بسیار خاصی را پیش می‌گیرند که معمولاً جواب نمی‌دهند و یا از بین می‌روند یا مرحله‌ای نامفهوم برای ذخیره سرویس دنبال می‌شود. نمونه ای از این می تواند سامسونگ بیکسبی باشد.

اما این بار صحبت از دستیار زبان هوشمند سامسونگ نیست، بلکه مربوط به اپلیکیشن تناسب اندام به نام Samsung Health است که به زودی آپدیت بزرگی دریافت خواهد کرد.

چرا که چند روز پیش سامسونگ یادداشتی را در اپلیکیشن Samsung Health منتشر کرد که بر اساس آن به زودی دیگر نمی توانید از اپلیکیشن بسیار محبوب تناسب اندام در صورت عدم رعایت الزامات استفاده کنید. زیرا از ژانویه 2021، ماهی که قرار است Samsung Health به نسخه 6.15 به‌روزرسانی شود، برای ادامه استفاده از برنامه به یک حساب سامسونگ نیاز دارید.

بنابراین اگر اکانت سامسونگ ندارید و می خواهید از این برنامه استفاده کنید، باید آن را ایجاد کنید. در حال حاضر مشخص نیست که چرا سامسونگ این اقدام را انجام می دهد. فکر نمی‌کنم سامسونگ تماماً به ذخیره، انتقال و پشتیبان‌گیری از داده‌های شما باشد، بنابراین همه چیز در یک گوشی هوشمند/تبلت جدید برمی‌گردد.

Samsung Health ممکن است با استفاده از Galaxy Watch Active2 یا Galaxy Watch3 برای عملکرد ECG آماده شود.

عملی: Samsung Galaxy Tab S7 و Galaxy Tab S7+ پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: Samsung Health

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب