09917183929

7.41 متر (292 اینچ) “The Wall” و 8k برای نمایشگرهای حرفه ای: سامسونگ در ISE 2019 ارسال شده در 6 فوریه 2019 توسط لارس پاور بانک

7.41 متر (292 اینچ) "The Wall" و 8k برای نمایشگرهای حرفه ای: سامسونگ در ISE 2019 ارسال شده در 6 فوریه 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ سال‌هاست که تلویزیون‌های شفافی برای من دارد. این به چندین عامل مربوط می شود: من نمی دانم این مدل ها چه زمانی وارد بازار می شوند یا دقیقاً کجا تفاوت بین مدل های بی شمار مختلف در یک سری مدل وجود دارد.

بیایید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ خط تولید 2019 را در آلمان چه زمانی عرضه خواهد کرد، سپس می‌توانید با نسخه‌های بازار محلی نیز سروکار داشته باشید. سال هاست که فقط QLED ها و The Frame مورد توجه من بوده اند، در کلاس های زیر هرج و مرج برای من بیشتر است. با این حال، پرچمداران سامسونگ فراتر از بازار B2C به وضوح قابل تشخیص هستند. سامسونگ در ISE 2019 چندین لهجه را در اینجا قرار داد.

سامسونگ دوست دارد از ISE (سیستم های یکپارچه اروپا) به عنوان یک صحنه اروپایی برای محصولاتی استفاده کند که برای اولین بار در CES در لاس وگاس ارائه شدند. سامسونگ اغلب دوباره پیگیری می کند. این مورد در ISE 2019 نیز وجود داشت، جایی که پرچمدار MicroLED “The Wall” حتی بزرگتر شد. «The Wall» به بسیاری از ماژول‌های MicroLED متکی است که می‌توانند به‌طور یکپارچه به یکدیگر متصل شوند تا نمایشگر را بتوان به‌صورت کاملاً مجزا طراحی کرد. با این حال، سامسونگ به دلیل هزینه های تولید بالا و همچنین اندازه تولید محدود، هنوز موفق نشده است MicroLED را به بازار انبوه B2C وارد کند. این مشکلی با آخرین نسخه The Wall در ISE 2019 نیست: با مورب صفحه نمایش 292 اینچی (7.41 متر)، نمایشگر حتی بزرگتر از نسخه 219 اینچی در CES 2019 است. با این حال، سرگرم کننده است. فقط بر اساس پروژه – برای مشتریان تجاری، اما همچنین برای املاک لوکس ارائه می شود. با این حال، از نظر اندازه، یک پروژه مربوطه باید در جهت مبالغ هفت رقمی باشد.

Good Lock: Samsung پلاگین جدیدی به نام Wonderland منتشر می کند که در 9 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک
ادامه مطلب

از سوی دیگر، نمونه کارها ساینیج سامسونگ به احتمال زیاد بیشتر یافت می شود. سامسونگ اکنون همچنین نمایشگرهایی را که قرار است در مغازه ها استفاده شود، به وضوح 8k می رساند. از آنجایی که محتوا در اینجا کمیاب است، سامسونگ ارتقاء AI را نیز ارائه می‌کند که در تلویزیون‌های 8k QLED ارائه شده است. با این حال، یک جزء اضافی اضافه شده است: Multi-Link LED HDR. نتیجه یک هوش مصنوعی است که محتوا را به HDR تبدیل می کند تا حتی تصاویر روشن تر را فعال کند.

مجموعه ساینیج سامسونگ تا روشنایی 3000 یا 4000 cd/m² می رسد تا نمایشگرهایی را ارائه دهد که حتی در نور شدید خورشید به راحتی قابل خواندن باشند. به منظور ارائه محتوای مناسب برای این امر اکنون Multi-Link LED HDR معرفی شده است. همکاران جزئیات بیشتری دارند در پایگاه کامپیوتر

منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب