09917183929

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر | راهنمای خرید پاور بانک انرجایزر

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر

در این مقاله و در وب سایت پاوربانک قصد داریم، به مبحث پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر بپردازیم. مدتی پیش بود که واقعا از دست مشکلات باتری گوشی خود به مشکل بر خورده بودم؛ در همان حین بود که بیرون از منزل، با بیلبورد تبلیغاتی پاوربانک انرجایزر رو به رو شدم. در نهایت تصمیم به خرید یک پاوربانک گرفتم و دیگر طاقت تحمل مشکلات باتری گوشی خود و تمام شدن زود هنگام شارژ او را نداشتم.

از زمانی که بشر وارد عصر دیجیتال شده است، توانسته از هر وسیله ای برای سهولت کار خود استفاده کند؛ در اوایل که گوشی ها روانه بازار شده بودند، نیاز اکثر مردم را رفع می کردند؛ اما در حال حاضر اکثر مردم در حال انجام دادن کار های اصلی خود با گوشی های خود هستند؛ حتی بسیاری از آن ها از طریق گوشی، تبلت و لپ تاپ خود، درآمدزایی می کنند. همین موارد باعث شد تا باتری این دستگاه ها، دیگر پاسخگوی کاربران خود نباشد.

فرض کنید در طول روز در حال کار کردن با دستگاه مدنظر خود هستید و به یک باره، شاهد تمام شدن شارژ آن می شوید؛ طبیعتا این اصلا نمی تواند اتفاق خوبی باشد. به همین دلیل، پاوربانک ها به وجود آمدند. پاوربانک هم مانند تمامی تکنولوژی های دیگر، در برند های مختلف تولید شده است و توانسته، مشکلات باتری دستگاه هایی نظیر گوشی، تبلت و حتی لپ تاپ را هم حل کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر بپردازیم؛ همراه ما باشید.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر

پاوربانک چه کارکرد هایی را دارد؟

در بخش قبلی دانستید که پاوربانک ها توانسته اند مشکلات باتری دستگاه های مختلف را رفع کنند؛ همچنین دانستید این تکنولوژی، در برند های مختلفی تولید شده است؛ حال اجازه دهید قبل از این که به معرفی پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر بپردازیم، مقداری بیشتر کارکرد های پاوربانک ها را مورد بررسی قرار دهیم.

حتما تا به این جای کار می دانید که اصلی ترین کارکرد پاوربانک در چیست؛ همان طور که شما فکر می کنید، دقیقا کارکرد اصلی پاوربانک، شارژ کردن دستگاه مدنظر شما است؛ اما آیا این کارکرد کمی محسوب می شود؟ در واقع پاوربانک ها نوعی شارژر محسوب می شوند که همیشه همراه شما هستند و به نوعی یک منبع تغذیه برای دستگاه شما، به حساب می آیند. حال جالب است بدانید که پاوربانک های برند انرجایزر فقط مورد استفاده گوشی ها قرار نمی گیرند؛ بلکه بسیاری از آن ها برای لپ تاپ ها هم استفاده می شوند.

همان طور که می دانید، لپ تاپ ها هم از یک منبع تغذیه به نام باتری استفاده می کنند؛ زیرا در هر لحظه امکان به اتمام رسیدن شارژ آن ها وجود دارد. به همین جهت بسیاری از پاوربانک های انرجایزر، چند دستگاهی هستند. این روز ها پاوربانک ها، در واقع نوعی دستگاه جانبی برای گوشی ها، تبلت ها و لپ تاپ ها محسوب می شوند. منتهی مانند دیگر تجهیزات جانبی گوشی ها، در زمان فروش گوشی ارائه داده نمی شوند؛ بلکه طبیعتا باید مستقیما اقدام به خرید آن ها کنید.

بهترین پاور بانک وایرلس فست شارژ ⚡️ پاور بانک های پیشنهادی 2021
ادامه مطلب

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که پاوربانک چیست؛ همچنین در بخش قبلی با کارکرد های این نوآوری فوق العاده رو به رو شدید؛ حال بهتر است به مبحث اصلی این مقاله، یعنی معرفی پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر بپردازیم. این روز ها پاور بانک برند انرجایزر، سر و صدای زیادی را در دنیای پاوربانک ها به پا کرده است؛ چرا که توانسته پاوربانک های عالی تولید کند و از همین جهت، فروش فوق العاده ای را داشته باشد؛ در ادامه به معرفی پر فروش ترین پاوربانک های این برند می پردازیم.

پاوربانک انرجایزر مدل PS80000

اولین پاوربانکی که قصد معرفی آن را به به شما داریم و به نوعی یکی از بهترین پاوربانک ها در بازار محسوب می شود، پاوربانک PS80000 تولید شده توسط برند انرجایزر می باشد. این پاوربانک همان طور که از نامش هم پیدا است، دارای ظرفیت 80000 میلی آمپری می باشد؛ به این معنا که می تواند بیشتر از 10 مرتبه یک گوشی موبایل را شارژ کند. همچنین با استفاده از پاوربانک PS80000 انرجایزر می توانید، به طور همزمان 8 دستگاه را شارژ کنید؛ شما قادر هستید این پروسه شارژ کردن را حتی، به صورت وایرلس انجام دهید.

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر ✔ 6 مدل پاور بانک انرجایزر
ادامه مطلب

این پاوربانک دارای 400 گرم وزن می باشد و به نوعی سنگین است و برای حمل و نقل مناسب نمی باشد؛ در واقع از این پاوربانک به صورت ثابت استفاده می کنند. از دیگر نکات مثبت این پاوربانک فوق العاده انرجایزر، می توان به 4 عدد درگاه USB آن اشاره کرد. همچنین پاوربانک PS80000 دارای طرح و نقش بسیار زیبایی می باشد. از این پاوربانک حتی می توانید در محیط کار خود به صورت عمومی استفاده کنید.

پاوربانک انرز جایزر مدل UE20009

دومین پاوربانکی که قصد معرفی آن را به شما داریم، پاوربانک UE20009 می باشد. پاوربانک UE20009 جزو پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر محسوب می شود. با استفاده از این پاوربانک، می توانید به تعداد 6 مرتبه گوشی خود را شارژ کنید؛ چرا که پاوربانک UE20009 دارای 20000 میلی آمپر ظرفیت می باشد. این پاوربانک دارای 400 گرم وزن است. از نکات مثبت پاوربانک UE20009، می توان به حضور دو درگاه USB بر روی آن اشاره کرد؛ با استفاده از این دو درگاه، می توانید دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنید.

پاوربانک UE20009 انرجایزر دارای قابلیتی می باشدکه می تواند با استفاده از آن، انرژی ورودی و خروجی دستگاه شما را کنترل کند. همچنین پاوربانک UE20009، دارای طرح و نقش زیبایی می باشد.

پاوربانک انرجایزر PS20000

سومین پاوربانکی که قصد معرفی آن را به شما داریم، پاوربانک PS20000 می باشد. این پاوربانک جزو پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر محسوب می شود. پاوربانک PS20000 دارای یک شارژر رومیزی می باشد که با استفاده از آن، می توانید به صورت همزمان دو پاوربانک را شارژ کنید. همچنین پاوربانک PS20000 انرجایزر، دارای 20000 میلی آمپر ظرفیت می باشد. شما با خرید این محصول برند انرجایزر، به 4 درگاه USB دسترسی خواهید داشت، به این معنی که می توانید 4 دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.

مقایسه پاور بانک شیائومی با انرجایزر در بازار با قیمت عالی
ادامه مطلب

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر

پاوربانک انر جایزر UE20007PQ

چهارمین پاوربانکی که قصد معرفی آن را به شما داریم، پاوربانک UE20007PQ می باشد. این پاوربانک جزو پر فروش ترین پاوربانک های برند انر جایزر محسوب می شود. اگر به دنبال پاوربانکی می گردید که در کنار کیفیت بالا، دارای نقش و نگار زیبا و وزن پایینی باشد، ما به شما پاوربانک UE20007PQ را پیشنهاد می کنیم. پاوربانک UE20007PQ دارای 20000 میلی آمپر ظرفیت می باشد و می تواند، بیشتر از 5 مرتبه گوشی شما را شارژ کند.

این نوع پاوربانک مدل انر جایزر می تواند، نیاز تمامی کاربران را نیز برطرف کنید. از قابلیت های ویژه پاوربانک UE20007PQ انر جایزر، می توان به وجود داشتن سه درگاه خروجی اشاره کرد؛ این قابلیت باعث می شود تا مصرف نیرو صرفه جویی شود. همچنین با استفاده از این سه درگاه، می توانید سه دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.

از اصلی ترین قابلیت پاوربانک UE20007PQ انر جایزر می توان به ویژگی کوالکام آن اشاره کرد. قابلیت کوالکام به دستگاه کمک می کند، تا پروسه شارژ را با سرعت بیشتری انجام دهد. همچنین دقت داشته باشید که در پاوربانک UE20007PQ انر جایزر، تکنولوژی PQ هم به کار گرفته شده است. این پاوربانک می تواند تنها در چند دقیقه، موبایل شما را شارژ کند.

آشنایی با بهترین پاوربانک انرجایزر 20000 ⚡ معرفی 5 مدل برتر پاوربانک انرجایزر
ادامه مطلب

پاوربانک انرجایزر UE20032

پاوربانک UE20032 آخرین پاوربانکی است که تحت برند انر جایزر قصد معرفی آن را به شما داریم. این پاوربانک هم جزو پر فروش ترین پاوربانک های برند انر جایزر محسوب می شود. پاوربانک UE20032 در رنگ مشکی به خریداران این محصول انر جایزر به فروش می رسد. اگر به دنبال یک پاوربانک سبک وزن با طرح و نقشی عالی می باشید، ما این پاوربانک را به شما پیشنهاد می کنیم.

پاوربانک UE20032 دارای 20000 میلی آمپر ظرفیت می باشد؛ به این معنا که مانند پاوربانک های قبلی، می تواند دستگاه شما را چندین مرتبه شارژ کند. پاوربانک UE20032 مانند پاوربانک قبلی که به شما معرفی کردیم، دارای فناوری کوالکام نمی باشد؛ ولی از نکات مثبت آن، می توان به باتری لیتیوم پلیمری آن اشاره کرد. همچنین پاوربانک UE20032 دارای دو درگاه USB می باشد؛ به این معنا که می تواند، دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کند.

سخن نهایی درباره پاوربانک های برند انرجایزر

همان طور که گفتیم، در این روز ها پاوربانک ها تحت برند های مختلفی روانه بازار شده اند که انر جایزر، یکی از بهترین های آن است. در این مقاله به معرفی پر فروش ترین پاوربانک های برند انر جایزر پرداختیم. امیدواریم این مقاله به شما در راستای خریدتان کمک کافی را کرده باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب