09917183929

معرفی پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 متناسب با نیاز شما

پرفروش ترین پاوربانک ای دیتا

معرفی پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 بپردازیم. با توجه به امکاناتی که هرروز به گوشی های همراه اضافه میشود، رفته رفته انتظار ها بیشتر و در نهایت نیاز به استفاده از تلفن همراه گسترده تر می شود. اما گوشی های هوشمند از هر برندی محدودیت های خود را در نگهداری شارژ دارد. به همین دلیل به واسطه وجود این نیاز، پاور بانک ها وارد بازار شدند. اما نکته ای که باید از آن مطلع باشید، این است که پاور بانک ها هم تحت برند های مختلغگفی روانه بازار شدند. یکی از بهترین این برند ها، ای دیتا است. در ادامه به معرفی پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 می پردازیم.

اهمیت ظرفیت پاور بانک

قطعا شما هم به دنبال شناخت پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 هستید؛ ما هم دقیقا هدف بر معرفی این پاور بانک داریم؛ ولی قبل از آن اجازه دهید که بدانیم اصلا ظرفیت پاور بانک چه میزان قبل از خرید حائز اهمیت است؟ به طور کلی نکته ای که در همین اول کار لازم است بدانید، این است که پاور بانک هم جزو ابزار های جانبی برای دستگاه هایی نظیر گوشی، تبلت و لپ تاپ می باشد. اما هر کدام از این دستگاه ها، یک مشخصه اصلی دارند.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

پرفروش ترین پاوربانک ای دیتا

مهم ترین مشخصه ای که قبل از خرید پاور بانک باید به آن توجه کرد، میزان ظرفیت موجود در آن است. در واقع میزان ظرفیت پاوربانک تعیین می کند شما چه تعداد دفعاتی می توانید گوشی، تبلت و لپ تاپ ما را شارژ کنید. همچنین اهمیت میزان ظرفیت یک پاور بانک، به هدف تولید این دستگاه بر می گردد. به طور کلی پاور بانک ها، به دلیل وجود ضعف در طول عمر باتری گوشی ها به وجود آمدند. البته که متخصصی تولید باتری گوشی در سال های گذشته کیفیت ها را افزایش داده اند؛ اما هنوز نیاز استفاده از پاور بانک از بین نرفته است.

حال به همین منظور ظرفیت یک پاور بانک، به نوعی می تواند جایگزین نقظه ضعف باتری دستگاه مورد نظر ما باشد. لذا نتیجه می گیریم که این موضوع بستکی به دستگاه مورد استفاده ما نیز دارد. به طور مثال پاور بانکی که برای لپ تاپ خود خریدرای می کنید، باید دارای ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به پاور بانکی باشد که برای گوشی خود می خرید. اما چه میزان ظرفیت می توان نیاز ما را از پاور بانک برای استفاده آن در هر دستگاهی برطرف کند؟ پاسخ پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 است.

پرفروش ترین پاور بانک برند ای دیتا

در بخش قبلی دانستید که چرا باید پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 را انتخاب کنید. قبل از این که بخواهید اقدام به خرید این نوع پاور بانک کنید، باید بدانید که تعرفه یک پاور بانک نیز، به میزان ظرفیت آن بر می گردد. البته که عوامل زیادی در این موضوع تاثیر گذار هستند. به طور مثال این که پاور بانک چه تعداد درگاه usb دارد و درگاه های آن از چه فناوری هایی پشتیبانی می کند، در تعرفه تاثر گذار است.

جدیدترین پاوربانک ای‌دیتا + معرفی 5 پاوربانک جدید ای دیتا
ادامه مطلب

اما لازم است بدانید که میان این همه معیار، برای تعیین تعرفه هر دستگاهی در نظر گرفتن مهم ترین مشخصه اولین اصل است. در مقابل به این موضوع هم دقت داشته باشید که این روز ها، برند های زیادی هستند که اقدام به تولید پاور بانک می کنند. نباید به همه این برند ها اعتماد کرد. پاور بانک دستگاهی است که اگر کوچک ترین نقطه صعف در آن وجود داشته باشد، می تواند به دستگاهی اصلی شما که گوشی یا لپ تاپ باشد آسیب بزند. برند ای دیتا همیشه در صنعت دیجیتال و فناوری پیشتاز بوده است. در ادامه به پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 می پردازیم.

پاور بانک ای دیتا مدل P2000D

اولین و پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 که می خواهیم به شما معرفی کنیم، مدل P2000D است. این مدل دارای ظرفیت 20000 هزار میلی آمپر است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در پاور بانک برند ای دیتا مدل P2000D وجود دارد، وجود نمایشگر LCD در آن است. شما هر لحظه با استفاده از این نمایشگر کوچک و کاربردی، می توانید میزان شارژ فعالی دستگاه را مشاهده کنید. همچنین علاوه بر میزان شارژ، می تواند میزان ولتاژ را هم در آن ببینید.

پاور بانک ای دیتا مدل P2000D یک باتری لیتیوم یون است که از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما از این پاور بانک علاوه بر گوشی خود، می توانید برای تبلت و حتی لپ تاپ خود هم نیز استفاده کنید. پاور بانک ای دیتا مدل P2000D دارای 2 درگاه USB است. شما با استفاده از این دو درگاه هم می توانید پاور بانک را به دستگاه متصل کنید و هم آن را به وضعیت شارژ شدن در بیاورید.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

همچنین دقت داشته باشید علاوه بر دستگاه های ذکر شده، شما با استفاده از پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 می توانید دستگاه هایی نظیر موزیک پلیر ها را هم شارژ کنید. یکی از مهم تری ویژگی های یک پاور بانک، باید وزن آن باشد؛ چرا که به صورت مداروم همراه شما است. وزن این پاور بانک، 450 گرم است.

پاور بانک ای دیتا مدل D16750

در بخش قبلی به معرفی پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 پرداختیم؛ اما حال بهتر است با یک پاور بانک با کیفیت دیگر ولی با ظرفیتی پایین تر آشنا شوید. پاور بانک ای دیتا مدل D16750 دیگر محصولی می باشد که می تواند نیاز های شما را برطرف کند. این پاور بانک دارای چیزی حدود 3 هزار ظرفیت کمتر از پاور بانک قبلی می باشد که به شما معرفی کردیم؛ اما ویژگی های مشابه و یا حتی برتر دیگری نیز در آن وجود دارد.

مدل D16750 پاور بانک ای دیتا در اطراف خود دارای یک محافظ عالی می باشد. درست است که این محافط به وزن دستگاه اضافه می کند، اما از آن جایی که به طور مداوم همراه شما است، پاور بانک را از هرگونه آسیبی نیز دور نگه می دارد. در حال حاضر پاور بانک ای دیتا مدل D16750 در بازار با قیمت تقریبا 550 هزار تومان به فروش می رود.

جدیدترین پاوربانک ای‌دیتا + معرفی 5 پاوربانک جدید ای دیتا
ادامه مطلب

پرفروش ترین پاوربانک ای دیتا

پاور بانک ای دیتا مدل P12500D

در کنار معرفی پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 2000 دیگر مدلی را که می خواهیم به شما معرفی کنیم، P12500D است. اگر توان مالی پرداخت و خرید دو مدل قبلی را نداریدف می توانید سراغ پاور بانک ای دیتا مدل P12500D بروید. این مدل دارای 12500 میلی آمپر ظرفیت است و از همین جهت، تعرفه ای مناسب تر را دارد. پاور بانک P12500D دارای ظاهری بسیار زیبا است و شما آن را می توانید در رنگ های مختلف خریداری کنید.

همچنین این مدل از برند ای دیتا، دارای یک نمایشگر LCD هم است. در این نمایشگر همواره میزان شارژ و ولتاژ دستگاه نشان داده می شود و شما می توانید از وضعیت او آگاه باشید. پاور بانک مدل P12500D ای دیتا در حال حاضر تقریبا با قیمت 350 هزار تومان به فروش می رود.

پاور بانک ای دیتا مدل T10000

اخرین پاور بانکی که در برند ای دیتا می خواهیم به شما معرفی کنیم، مدل T10000 است. این پاور بانک همان طور که از نام مدل آن پیدا است، دارای 10000 میلی آمپر ظرفیت می باشد. درست است که کیفیت او به پرفروش ترین پاوربانک ای‌دیتا 20000 نمی رسد، اما وزن آن تقریبا نصف پاور بانک اولی است که به شما معرفی کردیم؛ لذا به همراه داشتن آن هیچ زحمتی برای شما ندارد. در حال حاضر با قیمت حدودا 330 این مدل از برند ای دیتا به فروش می رود.

جدیدترین پاوربانک ای‌دیتا + معرفی 5 پاوربانک جدید ای دیتا
ادامه مطلب

سخن نهایی درباره پاور بانک های ای دیتا

ای دیتا همیشه برندی بوده که در زمینه تولید محصولات دیجیتالی با کیفیت ترین ها را روانه بازار می کرده است. این برند از قدمت زیادی برخوردار است و می توانید در هنگام خرید، خیال کاملا آسوده ای را داشته باشید. همچنین در این بلاگ به معرفی پرفروش ترین پاور بانک ای دیتا 10000 پرداختیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب