09917183929

راهنمای خرید پاور بانک میکسر + مشخصات پاور بانک میکسر خوب و با کیفیت

پاور بانک میکسر

با توجه به این که تکنولوژی روز به روز پیشرفته تر می شود استفاده ی ما از ابزارهای در ارتباط به آن هم افزایش پیدا می کند. یکی از این ابزارها پاور بانک ها هستند که در حال حاضر به یکی از اقلام ضروری برای افراد تبدیل شده اند. در ادامه مختصری راجع به ویژگی های پاور بانک میکسر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چرا باید از پاور بانک میکسر استفاده کنیم؟

تا همین چند سال گذشته اصلا وسیله ای به نام پاور بانک وجود نداشت و کسی لزومی به استفاده از آن نمی دید. چرا که استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها و امثال آنها تا به این حد گسترده نشده بود که حتی از آنها به عنوان یک وسیله ی کار استفاده شود. اما امروزه با پیشرفت و توسعه ی روزافزون این دستگاه ها در کنار بهره مندی آنها از اینترنت سبب شده است تا بهره گیری از آنها به شدت افزایش پیدا کند. لذا همین امر موجب می شود که دستگاه تلفن همراه پس از مدتی کار کردن با کمبود شارژ مواجه شود.

پاور بانک ها دستگاه  هایی هستند که در شرایط اضطراری و در صورت نبود برق می توانید از آنها بهره ببرید و به کمک آنها گوشی های تلفن همراه خود را شارژ کنید. پس پاور بانک ها یکی از مهم ترین همراه های ما در شرایط بحرانی هستند و کمک می کنند تا همیشه گوشی هوشمند شما شارژ داشته باشد. پاوربانک ها در انواع مختلف و با برندهای مختلفی مانند پاور بانک های سامسونگ، شیائومی، سیلیکون پاور و … به تولید می رسند که یکی از بهترین های آنها را می توان پاور بانک میکسر به شمار آورد.

پاور بانک میکسر

ویژگی های یک پاور بانک میکسر خوب و حرفه ای چیست؟

یکی از سوال های که عموما برای افراد هنگام خرید پاور بانک ها به وجود می آید این است که یک پاور بانک خوب برای مثل پاور بانک میکسر چه ویژگی ها و مشخصه هایی باید داشته باشد؟ در هنگام خرید آن به چه نکته هایی باید دقت کنیم. در ادامه به برخی از نکته های مهمی که هنگام خرید پاور بانک می بایست آنها را مد نظر داشته باشید می پردازیم. این موارد به شرح زیر هستند:

  1. میزان ظرفیت باتری آن چقدر است؟
  2. آیا پاور بانک از شدت جریان هوشمند بهره می برد یا خیر؟
  3. آیا پاور بانک مورد نظر از ویژگی فست شارژ بهره مند است یا خیر؟
  4. سایز پاور بانک و جنس ماده ی سازنده ی بدنه ی آن چیست؟
  5. جنس باتری پاور بانک مورد نظر چیست؟
  6. آیا پاور بانک مورد نظر چراغ ال ای دی به عنوان نشانگر شارژ دارد یا خیر؟
لیست قیمت پاور بانک سامسونگ + لیست قیمت به روز و آنلاین پاور بانک
ادامه مطلب

در ادامه به هر یک از این ویژگی ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

میزان ظرفیت باتری های پاور بانک میکسر

نخستین مشخصه ای که برای یک پاور بانک خوب مانند پاور بانک میکسر و یا برای انتخاب سایر برندها مانند پاور بانک شیائومی اهمیت دارد این است که بدانیم میزان ظرفیت آن چقدر است و در عین حال هم میزان استفاده ی شما از آن چقدر است؟ در صورتی که قصد دارید تا دستگاه های زیادی را به کمک آن شارژ کنید لازم است تا دستگاهی را انتخاب کنید که از ظرفیت بالایی برخوردار باشد. پس اول از این موضوع مطمئن شوید که چه وسیله هایی را می خواهید با پاور بانک شارژ کنید و سپس نسبت به خرید اقدام کنید. گنجایشی که برای باتری یک پاور بانک وجود دارد بسیار مهم بوده و بر قیمت آن و نیز سطح کیفی ان اثرگذار است.

 شدت جریان هوشمند پاور بانک میکسر

شدت جریان هوشمند که آن را با نام های Al Power یا Fit Charge   نیز می شناسند یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی است که در ساخت پاور بانک ها مورد استفاده قرار گرفته است. این مشخصه یعنی پاور بانک مورد نظر برای هر دستگاه الکترونیکی که به آن متصل کنید با در نظر گرفتن چگونگی باتری ان ولتاژ ورودی معینی را برای دستگاه در نظر می گیرد. مثلا میزان ولتاژی که برای یک گوشی هوشمند لازم است با میزان جریان لپتاپ یکی نیست. این ویژگی پاور بانک که برخی از انواع پاور بانک میکسر هم از آن بهره می برند بسیار مهم بوده و در صورتی که دستگاه مورد نظر از آن بهره مند نباشد می تواند در دراز مدت سبب آسیب هایی برای دستگاه هایی شود که به این پاور بانک متصل می شوند.  

راهنمای خرید بهترین پاور بانک سامسونگ
ادامه مطلب

پاور بانک میکسر و سرعت شارژ دستگاه همراه

یکی از مشخصه هایی که کاربران به دنبال آن بوده و کمک می کند تا پاور بانک در رده ی بالاتری قرار بگیرد بهره مندی از تکنولوژی فست شارژ یا همان شارژ سریع است. در حال حاضر کلیه ی گوشی های جدید و در عین حال برخوردار از فناوری سطح بالا از این ویژگی برخوردار هستند پس بهتر است در صورتی که گوشی هوشمند شما از این قابلیت پشتیبانی میکند پاوربانکی را انتخاب کنید که آن هم از این مشخصه بهره مند باشد. البته این را هم در نظر داشته باشید که این نوع از انواع پاور بانک میکسر که دارای این قابلیت است می تواند قیمت بالاتری از سایر انواع این برند داشته باشد.

سایز پاور بانک میکسر و جنس ماده ی سازنده ی بدنه ی آن

یکی از چیزهایی که می بایست در هنگام خرید یک پاور بانک به آن دقت کنید سایز آن است. با توجه به ماهیت قابل حمل بودن پاور بانک ها بهتر است نمونه های را برگزینید که از وزن سبکی بهره مند باشد. از نظر بدنه هم پاور بانک میکسر دارای دو نوع جنس بدنه است: فلز و پلاستیک. هر یک از این جنس ها نقطه ضعف های خود را دارد. مثلا انواع فلزی خیلی زود روی آنها خط و خش می افتد در حالی که پاور بانک های پلاستیکی هم به سرعت جرم می گیرند. برای پیشگیری از این موضوع شما می توانید برای پاور بانک خود یک کاور تهیه کنید.

جنس باتری های پاور بانک میکسر

یکی ازمهم ترین مشخصه هایی که هنگام خرید پاور بانک میکسر یا هر برند دیگری می بایست به آن توجه کنید جنس باتری آن است. در صورتی که یک پاور بانک دارای باتری با کیفیتی نباشد قطعا به درد نخواهد خورد و  پس از چند بار استفاده می بایست ن ا دور بیندازید. به طور کلی باتری پاور بانک مهم ترین قسمت تشکیل دهنده ی آن است و اصلا می توان گفت کل عملکرد این دستگاه به این قطعه بستگی دارد.

 پس اگر به هر دلیلی باتری این دستگاه جنس خوب و باکیفیتی نداشته باشد قطعا می تواند به دستگاه های متصل به خود آسیب بزند و نبود آن بهتر از وجود آن است. حتما اطلاعات و مشخصاتی را که روی جعبه ی محصول درج شده اند به دقت مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید کنید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید بهتر است از فردی که در این مورد خبره است کمک بگیرید.

انواع پاور بانک سامسونگ+جدیدترین و بهترین پاورها با کیفیت و قیمت عالی
ادامه مطلب

آیا پاور بانک مورد نظر چراغ ال ای دی به عنوان نشانگر شارژ دارد؟

در صورتی که از داشت و یا نداشتن شارژ برای پاور بانک خود مطلع نباشید دیگر این دستگاه عملا به در نخواهد خورد. چرا که شما نمی دانید اصلا این دستگاه شارژ دارد یا خیر و آن را برمی دارید و زمانی که به آن احتیاج پیدا می کنید می بینید شارژ ندارد. پس وجود یک نشانگر شارژ برای پاور بانک ها الزامی است.

پاور بانک میسکر با کیفیت

چگونه بهترین برند پاور بانک را انتخاب کنیم؟

حال که در مورد ویژگی ها و مشخصه هایی که یک پاور بانک می بایست داشته باشد اطلاعاتی به دست آوردیم می توانیم هنگام خرید به این ویژگی ها دقت کرده و دستگاهی مناسب را خریداری کنیم. اما این سوال پیش می آید که بهترین برندهای پاور بانک کدام هستند؟ با توجه به این که تکنولوژی روز به روز دز حال پیشرفت و توسعه است برندهای زیادی اقدام به تولید این محصول نموده اند و در نتیجه تنوع و گوناگونی آن در بازار بسیار زیاد است. پس توجه به نکته های قسمت پیشین یکی از راه های چاره است.

برای خرید یک پاور بانک خوب بهتر است بیشتر به دنبال برندهای شناخته شده باشید و از خرید برندهایی که کمتر نام آنها به گوشتان خورده و در دسته ی برندهای متفرقه قرار می گیرند اجتناب کنید. درست است که ممکن است این پاور بانک های متفرقه قیمت کمتری در مقایسه با برندهای نامی و شناخته شده داشته باشند اما در طولانی مدت حتی می توانند به دستگاه های شما آسیب بزنند چرا که ممکن است از کیفیت خوبی برخوردار نباشند. از جمله برندهای خوب در این زمینه می توان به پاور بانک میکسر، شیائومی، انکر و سایر مواردی از این دست اشاره کرد.

سخن نهایی در خرید پاور بانک میکسر

امروز دستگاه های تلفن همراه به یکی از ابزارهای پر کاربرد در زندگی ما بدل شده اند و به کمک آنها ما قادر هستیم کارهای گوناگونی را تنها با همراه داشتن یک دستگاه انجام دهیم. لذا لازم است تا برای این که شارژ تلفن مان تمام نشود و در شرایط بحرانی گیر نکنیم همیشه یک پاور بانک در اختیار داشته باشیم. یکی از بهترین برندهای این محصول پاور بانک میکسر است که شما می توانید با خرید آن لذا استفاده از یک پاور بانک خوب را بچشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب