09917183929

مقایسه پاور بانک شیائومی با انکر و معرفی بهترین پارو بانک

مقایسه پاور بانک شیائومی و انکر

امروزه استفاده از انواع دستگاه های هوشمند که در عین حال پورتال نیز هستند افزایش پیدا کرده است. همین قابل حمل بودن این دستگاه ها سبب شده است که افراد به فکر طراحی وسیله ای بیفتند که بتوان برای شارژ کردن این دستگاه ها آن هم به صورت قابل حمل از آن استفاده کرد. لذا پاور بانک ها طراحی و تولید شدند. این دستگاه های کاربردی به وسیله ی برندهای مختلفی به تولید می رسند که از معروف ترین آنها می توان به انکر، شیائومی و سایر برندهایی از این دست اشاره کرد. در این مطلب قصد داریم تا به مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر بپردازیم و نقاط قوت و ضعف هر یک را برشماریم چرا که هر یک از این برندها دارای نقاط ضعف و نقاط قوت منحصر به خود هستند. اگر در فکر خریدن پاور بانک هستید برای تجربه ی خریدی بهتر این مطلب را از دست ندهید.

مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر

پاور بانک چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یکی از دستگاه هایی که اخیرا استفاده از آنها بسیار ترند شده است پاور بانک ها هستند. در حال حاضر استفاده از دستگاه های هوشمند و دیجیتالی بقدری فراگیر شده است که حتی برخی کسب و کارها کاملا وابسته به این دستگاه های هوشمند مانند گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره هستند. لذا لازم است تا این دستگاه ها همواره از شارژ کافی برخوردار باشند تا بتوان از انها استفاده کرد. با توجه به این که همواره برق در دسترس نبوده و در کنار آن این دستگاه ها همواره مورد نیاز است لزوم وجود دستگاهی قابل حمل و بی نیاز از برق برای شارژ کردن این دستگاه ها به شدت به چشم می آمد. لذا پاور بانک ها طراحی شدند و با استقبال گسترده ی مردم روبرو شدند.

بهترین پاوربانک شیائومی چه ویژگی هایی دارد؟
ادامه مطلب

 پاور بانک ها را می توان نوعی خاص از باتری ها به شمار آورد که درون یک مدار الکتریکی منحصر بفرد قرار گرفته که این مدار از شارژ الکتریکی معینی بهره می گیرد. کلیه ی این قطعه ها به صورت فشرده در یک پنل کوچک جمع آوری شده اند که همان پاور بانک است. هر پاور بانک عموما یک سکوت یو اس بی (USB) که آن هم به صورت مینی است و به عنوان ورودی برای دستگاه در نظر گرفته می شود.به کمک این سوکت است که انرژی الکتریکی به درون پاور بانک وارد می شود و دستگاه می تواند آن را ذخیره کند. البته که این انرژی به وسیله ی یک کابل که یک سر آن به برق متصل است وارد می شود. در کنار آن نیز یک پورت یو اس بی وجود دارد که می تواند برای اتصال سایر دستگاه هم به این پاور بانک استفاده نمود. گاها پورت های یو اس بی از یکی بیشتر هستند و می توان برای اتصال دستگاه های بیشتری از آنها استفاده نمود. در ادامه قصد داریم تا به معرفی دو تا از بهترین برندهای پاور بانک یعنی شیائومی و انکر بپردازیم و در نهایت نیز به مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر بپردازیم.

مقایسه سیلیکون پاور با شیائومی ✔️ بهترین 2 برند پاوربانک های بازار
ادامه مطلب

آشنایی با پاور بانک شیائومی یکی از بهترین پاور بانک های موجود در بازار در حال حاضر

پیش از این که به مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر بپردازیم می خواهیم آشنایی مختصری با پاور بانک  های شیائومی به دست آوریم. پاور بانک ها یکی از دستگاه هایی هستند که به وسیله ی برندهای مختلفی طراحی و تولید می شوند. یکی از این برندها که در حال حاضر به شدت در میان کاربران محبوب شده است و کارایی فوق العاده ای از خود نشان داده است برند شیائومی ست. این برند چینی توانسته است در مدت زمانی کوتاه به یکی از قدرت ها در زمینه ی لوازم دیجیتال بدل شده و حتی راه خود را برای طراحی و تولید سایر وسیله های الکترونیکی مانند لوازم منزل از جمله تلویزیون ها و غیره نیز هموار کند.

پاور بانک های تولید شده به وسیله ی این برند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و از نظر مدت زمان نگهداری شارژ و ظرفیتی که پاور بانک با آن ارائه می شود بسیار حرفه ای عمل می کند. یکی از مهمترین مشخصه های یک پاور بانک میزان ظرفیتی است که با آن ارائه می شود. معمولا پاور بانک ها در ظرفیت های مختلفی ارائه می شوند که از رنج دو هزار میلی آمپر آغاز شده و تا بیست هزار میلی آمپر ادامه دارد. در میان این ظرفیت ها، ظرفیت ده هزار میلی آمپر و بیست هزار میلی آمپر از طرفداران بیشتری برخوردار است چرا که هم از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه است و هم از لحاظ کاربرد به شدت کارآمدتر از سایر ظرفیت ها هستند.

پرفروش ترین پاوربانک شیائومی 20000 ✅ معرفی 4 مدل پاوربانک شیائومی 20000
ادامه مطلب

نکته ای مهم در خرید پاور بانک شیائومی

هنگامی که به مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر می پردازیم لازم است به نکته هایی توجه کنیم. یکی از این نکته ها این است که ظرفیت واقعی پاور بانک ها چیزی حدود بیست درصد پایینتر از ظرفیتی است که در کاتالوگ آنها نوشته می شود. نکته ی دیگری که می بایست در هنگام انتخاب پاور بانک شیائومی  به آن دقت ویژه ای داشته باشید اصالت ان و خرید کالای اورجینال است. چرا که دستگاه هایی درجه ی دو و یا سه هستند از نظر کیفیتی بسیار پایین تر از دستگاههای اصل و اورجینال هستند و خرید آنها عملا فایده ای در بر ندارد.

شدت جریان پاور بانک شیائومی فاکتوری مهم برای خرید

یکی از نکته هایی که در هنگام مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر می بایست به آن توجه شود شدت جریان پاور بانک مورد نظر است. پاور بانک شیائومی دارای شدت جریانی برابر با هزار میلی آمپر تا دو هزار میلی آمپر است که گاها به صورت یک و دو آمپر هم روی روی دستگاه ثبت می شوند. این جریان نشان می دهد که پاور بانک قادر است تا دستگاه های متصل به خود را با چه سرعتی شارژ نماید. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم پاور بانکی که شدت جریان آن برابر دو آمپر است دو برابر سریع تر از پاور بانکی که جریان آن یک آمپر است دستگاه های متصل به خود را شارژ می کند.

مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر

مزیت های پاور بانک شیائومی

یکی از مواردی که در هنگام خرید پاور بانک و مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر می بایست به آن توجه داشته باشیم مزیت های پاور بانک ها است. به طور کلی پاور بانک های شیائومی دارای مزیت های زیر هستند:

  1. پاور بانک های این برند پورتابل هستند و از نظر شکل ظاهری بسیار سبک و با عرض کمی طراحی شده اند. همین ویژگی های ظاهری سبب شده اند که بتوان آنها را خیلی راحت با خود جابجا کرد و بتوان در هر زمان و مکانی از آنها بهره گرفت.
  2. عموم پاور بانک های شیائومی به جای یک سوکت از دو یا چند سوکت برای اتصال بهره می برند. همین ویژگی سبب شده است تا دارنده ی این پاور بانک ها بتواند خیلی راحت به صورت همزمان چند دستگاه خود را به آن متصل نموده و آنها را شارژ کند.
  3. این پاور بانک ها برای همه ی دستگاه های هوشمند با هر برندی از اپل گرفته تا سامسونگ و خود برند شیائومی قابل استفاده هستند.
  4. در مقایسه پاور بانک خوب با قیمت مناسب، پاور بانک های این برند در رنج قیمتی بسیار مناسبی قرار داشته و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. البته نمونه های گران نیز برای این برند موجود هستند و لی مدل های به صرفه تر هم در میان آنها دیده می شود. در مقایسه با برندهای لوکس و گرانی همچون سامسونگ پاور بانک های شیائومی بسیار قیمت پایین هستند. به همین دلیل همه ی افراد با هر سطح توانایی مالی و بودجه ای که برای خرید پاور بانک در نظر دارند می توانند این برند از پاور بانک را تهیه کنند و از آن استفاده کنند.
پاوربانک redmi 20000 مدل Redmi PB200LZM - پاوربانک فوق العاده شیائومی
ادامه مطلب

معرفی پاور بانک های برند انکر

در ادامه ی مطلب مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر بهتر است تا در ابتدا راجع به پاور بانک برند انکر اطلاعاتی به دست آوریم. این برند یکی از برندهای چینی و در عین حال با کیفیت موجود در بازار برای پاور بانک ها است که طرفداران خاص خود را دارد. این برند که نمایندگی های سرشناس زیادی در سراسر دنیا دارد محصولات متنوعی را به تولید می رساند که معروفترین آنها پاور بانک هایش هستند. از نظر کیفیت این دستگاه ها فوق العاده عمل کرده و رضایت تعداد زیادی از کاربران را جلب کرده اند. تنوع پاور بانک های این برند بسیار زیاد بوده که از جمله ی آنها می توان به نمونه های پاورکور، پاورکور لایت، پاورکور مترو، پاورکور ریداکس و غیره اشاره کرد.

مزیت های پاور بانک های برند انکر

برای مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر لازم است تا با مزیت های هر یک از این دستگاه ها آشنایی پیدا کنیم. مزیت هایی که برای پاور بانک های انکر وجود دارند به شرح زیر هستند:

  1. توانایی اتصال و شارژ نمودن همه ی برندهای گوشی های تلفن همراه
  2. بهره مندی از نمونه های مختلف و متنوع که هر فرد با هر نوع سلیقه ای می تواند نسبت به انتخاب آنها اقدام کند.
  3. داشتن صرفه ی اقتصادی که هر فرد با هر بودجه ای می تواند برای خرید این پاور بانک ها اقدام کند.
  4. آپدیت بودن این دستگاه ها و طراحی آنها بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا
انواع پاوربانک شیائومی (xiaomi) - معرفی 4 مدل از بهترین پاوربانک شیائومی
ادامه مطلب

سخن نهایی در مقایسه پاور بانک شیائومی با انکر

در این مطلب مختصری به پاور بانک های شیائومی و انکر پرداختیم و مزیت های هر یک را برشمردیم. برای مقایسه ی پاور بانک شیائومی با انکر این مطلب می تواند برای شما کمک کننده باشد. اما شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب