09917183929

پاور بانک خوب با قیمت مناسب+خرید جدیدترین و بهترین پاور بانک

پاور بانک خوب با قیمت مناسب در بازار ایران

در چند سال اخیر یکی از دغدغه های افراد به ویژه جوانان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب است. این دستگاه  الکترونیکی قابل استفاده برای انواع گوشی و وسایل الکترونیکی هوشمند است. حال در این مقاله سعی کرده ایم از زوایای مختلف به ویژگی های یک پاور بانک خوب با قیمت مناسب و با کیفیت که دارای قیمت مناسبی است بپردازیم. با ما همراه باشید.

مهمترین فاکتورها برای پاور بانک خوب با قیمت مناسب

یکی از دستگاه های الکترونیکی که در سالهای اخیر مورد استقبال افراد قرار گرفته است و از کاربردهای زیادی برخوردار است « پاور بانک» نام دارد. پاور بانک همچون سایر سیستم های دیجیتالی در انواع متعدد و همچنین مدل های گوناگونی در بازار موجود است که در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. در این راستا در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب بایستی تلاش خود را انجام دهیم تا بهترین و مناسب ترین پاور بانک که دارای قابلیت های متعددی است را برای انواع وسایل الکترونیکی هوشمند خود انتخاب نمایم. در خصوص مشخصه های پاور بانک باید گفت که هر یک از این سیستم های الکترونیکی دارای ویژگی های وسیع و همچنین متفاوتی است که سبب شده هر دستگاه با سایر دستگاه های خود متغیر باشند. در زیر به چند نمونه از فاکتورهای کلی که در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب باید به آن توجه داشته باشیم اشاره می نمایم.

بهترین پاوربانک 2018 + راهنمای خرید بهترین پاوربانک 2018
ادامه مطلب

پاور بانک خوب با قیمت مناسب در بازار ایران

قابلیت ظرفیت و حمل یک پاور بانک خوب با قیمت مناسب

یکی از اساسی ترین مشخصه های که یک پاور بانک خوب با قیمت مناسب باید دارا باشد، راندمان بالای ظرفیت باتری  است که بر اساس میلی آمپر ساعت اندازه گیری می گردد زیرا اکثر مصرف کنندگان به این مسئله توجه بسیاری دارند. بهتر است بدانید که گنجایش باتری گوشی های همراه هوشمند با واحد ذکر شده اندازه گیری می گردد. این در حالی است که زمانی میگوییم ظرفیت پاور بانک دو هزار میلی آمپر بر ساعت است به این معناست که گوشی همراه هوشمند با گنجایش  دو هزار میلی آمپری این ظرفیت را داراست که تا حدود یک بار گوشی همراه شما را به صورت کامل در کوتاهترین زمان شارژ نماید.

در صورتی که مایلید از این دستگاه الکترونیکی بهره مندی بالاتری داشته باشید و سریع تر باتری گوشی خود را کامل کنید بایستی در زمان خرید دستگاههای را خریداری نماید که دارای ظرفیت بالاتری باشند تا به راحتی و در کوتاهترین زمان بتوان گوشی و یا تبلت خود را شارژ نمایم. نکته حائز اهمیت این است که دستگاه های فوق که دارای ظرفیت بالایی هستند از رنج قیمتی بالاتری برخوردار هستند. البته باید اضافه کرد که وزن بالا و همچنین مدت زمان شارژ آنها به منظور تکمیل شدن باتری در طولانی مدت انجام می گیرد که از مشخصه های پاور بانک خوب با قیمت مناسب با ظرفیت بالاست.

بهتر است بدانید که در زمان بکارگیری از پاور بانک به منظور شارژ گوشی هوشمند همراه، شارژ کردن دستگاه به هیچ عنوان توصیه نمی شود. برخی از این دستگاه های الکترونیکی از این قابلیت برخوردار هستند که باید متذکر شد این امر سبب کاهش ماندگاری عمر باتری درون دستگاه می گردد و در نتیجه اثرات منفی را بر روی دستگاه برجای می گذارد.

معرفی بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا+مشخصات و مزایای استفاده از آنها
ادامه مطلب

تعداد درگاه های یک پاور بانک مناسب

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای که در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب باید به آن توجه داشته باشیم « تعداد پورت های » دستگاه است. کلیه دستگاه های فوق دارای کابل یو اس بی هستند که این مسئله کلیه مصرف کنندگان را به خود جذب کرده است. برخی از پاور بانک های که دارای رنج قیمتی بالایی هستند از پورت های لایتنینگ تشکیل شده اند که از مشخصه های چشمگیر دیگر به منظور خرید دستگاه ها به حساب می آید. باید متذکر شد استفاده از پورت های اضافه بر روی دستگاه در روند جریان خروجی آن بسیار اثرگذار است. به طور مثال زمانی که شما این دستگاه الکترونیکی با دو پورت دو آمپری تهیه می کنید، در زمان اتصال جریان خروجی، به دو آمپر بر ساعت می رسد و یا در حالتی که دو دستگاه به آن متصل باشد جریان خروجی از هر درگاه برای دستگاه به (1.5 آمپر) میرسد. درصوریتکه مایلید هزینه بالاتری را به منظور تهیه و خرید این دستگاه کاربردی الکترونیکی قائل شوید میتوانید از دستگاه های استفاده نماید که جریان خروجی مجموع آنها حدود چهار آمپر باشد.

قیمت یا کیفیت

در زمان تهیه پاور بانک خوب با قیمت مناسب بهتر است که کیفیت و قابلیت دستگاه را قربانی قیمت نکنیم و یا به عبارتی پایین بودن دستگاه را مقیاس خرید خود قرار ندهیم. زیرا احتمال اینکه باتری دستگاه از هم بپاشد و یا منجر شود بسیار زیاد است اما یکی از فاکتورهای که از بروز این مشکل پیشگیری میکند، خرید دستگاه های الکترونیکی از بهترین برندهای روز دنیا است که در فروشگاههای معتبر عرضه می گردد. بهتر است که در زمان تهیه و خرید پاور بانک مناسب به دستگاه های پشتیبانی آن در مقابل اتصال کوتاه و همچنین بالا بودن دما دقت بسزایی نمایم.

بهترین مارک پاور بانک با قمیت | راهنمای خرید برای بهترین پاور بانک
ادامه مطلب

کلیه موارد ذکر شده از فاکتورهای است که در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب باید به آن توجه داشته باشیم تا بتوانیم از دستگاه الکترونیکی خریداری شده بهترین راندمان و عملکرد را داشته باشیم.

پاور بانک خوب با قیمت مناسب در بازار ایران

بهترین پاور بانک خوب با قیمت مناسب برای آیفون

طبق حساسیت بالای که گوشی های هوشمند آیفون دارا هستند، بایستی برای تهیه و خرید پاور بانک به نکات مهمی توجه نمایم که شامل:

انتخاب پاور بانک از برندهای معتبر

برای شناسایی بهترین پاوربانک های موجود در بازار راه های زیادی وجود دارد. اما بر اساس رنج قیمتی که کلیه تجهیزات جانبی گوشی هوشمند آیفون، داراست؛ بعضی از مصرف کنندگان به دنبال دستگاه های بی کیفیت و همچنین تقلبی که در بازار موجود است برای گوشی همراه خود می روند که باید گفت بزرگترین اشتباه و بیشترین صدمه را به گوشی خود وارد می کنند. احتمال دارد که شما با تهیه این دستگاه الکترونیکی ارزان قیمت، بخشی از پول خود را کنار بگذارید اما باید بدانید که در آینده ی نزدیک چند برابر از پول پس اندازی خود را باید بابت عوارضی که به گوشی وارد شده است بپردازیم. همانطور که میدانید باتری گوشی های هوشمند Iphone  بسیار حساس هستند و هر شکل غیرطبیعی آن مخصوصاً بکارگیری از شارژر فندکی بی مرغوب و بی کیفیت به راحتی می تواند به گوشی شما آسیب جدی را وارد نماید. در مجموع هر ابزاری که با گوشی های هوشمند آیفون در رابطه هستند مانند پاور بانک، کابل شارژ، شارژر فندکی و هر وسیله دیگر بایستی کلیه استانداردهای لازم جهت گوشی هوشمند آیفون را دارا باشد.

خرید پاور بانک چراغ دار+ راهنمای خرید و استفاده از پاور بانک های چراغ دار
ادامه مطلب

انتخاب پاور بانک بر اساس ظرفیت گوشی

همانطور که میدانید انواع گوشی های هوشمند آیفون باتری های متعددی دارند که از ظرفیت های مختلفی برخوردار هستند، برهمین اساس بایستی دستگاهی برای شارژ همراه خود انتخاب نمایم که جوابگوی نیاز باتری گوشی باشد. به عنوان مثال، گنجایش باتری Iphone 7 تقریباً حدود هزار و نهصد و شصت میلی آمپر بر ساعت است. بنابراین به منظور یک بار شارژ کردن صفر تا صد گوشی نامبرده بایستی از دستگاهی که حداقل دارای گنجایش دو هزار میلی آمپری است استفاده نمایم. در مواردی که گنجایش باتری Iphone x max ، سه هزار و صد و هفتاد و چهار میلی آمپر بر ساعت باشد، باید متذکر شد که یک دستگاه پاور بانک با هر برندی، برای مثال پاور بانک شیائومی که دارای ظرفیت دو هزار میلی آمپری است جوابگوی شارژ گوشی هوشمند ما نخواهد بود. بهترین گزینه انتخاب این است که دستگاهی را برای شارژ گوشی خود انتخاب نمایم که دارای ظرفیت مناسب باشد تا این امکان را برای مصرف کننده فراهم کند که حداقل در طی روز امکان دو بار شارژ کامل گوشی هوشمند آیفون شما را مهیا سازد.

ویژگی های پاور بانک خوب با قیمت مناسب برای گوشی آیفون

دستگاه ده هزار میلی آمپری « Aukey» بهترین انتخاب برای کلیه گوشی های هوشمند آیفون است که ظرفیت موجود در این دستگاه سبب گردیده به عنوان یکی از اساسی ترین نکات مثبت برای پاور بانک های مخصوص گوشی هوشمند آیفون به حساب آید. این مدل جوابگوی کلیه گوشی های هوشمند آیفون است که میتوان با کمک آن در طی روز گوشی خود را چندین بار شارژ نمایم. این دستگاه دارای شارژ سریع( 3.0) کوالکام و میزان هجده وات جابجایی را پشتیبانی می نماید.

چگونه بهترین مارک خرید پاور بانک برای گوشی سامسونگ را انتخاب کنیم؟
ادامه مطلب

نکات مهم در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب

در زمان خرید پاور بانک خوب با قیمت مناسب باید به نکات مهمی که در زیر به آن اشاره می کنیم توجه داشته باشیم که عبارتند از:

  •   لازم است که دستگاه های که دارای باتری معتبری هستند را در زمان خرید انتخاب نمایم زیرا این امر سبب گردیده که طول عمر این دستگاه الکترونیکی ما به مراتب بیشتر شود.
  •   انتخاب درگاه های هوشمند و یا Smart نیز مورد دیگری است که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشیم.
  •   از پاور بانک های استاندارد مانند micro USB استفاده نمایم.
  •   انتخاب پاور بانک های که دارای لامپ ال ای دی هستند به دلیل  اینکه موقعیت شارژ و همچنین باتری دستگاه را به طور کامل نشان می دهند.
  •   بهتر است بدانید که پاور بانک گوشی با سایر دستگاه های الکترونیکی دیگر متفاوت است که در زمان خرید باید به این نکته حائز اهمیت نیز توجه داشته باشیم.

سخن نهایی برای خرید پاور بانک خوب با قمیت مناسب

امروزه بیشتر افراد برای شارژ گوشی های هوشمند خود از پاور بانک استفاده می نمایند زیرا حمل و جابجایی آسانی دارد. گوشی های هوشمند آیفون به دلیل حساسیت زیادی که دارند در زمان خرید دستگاه باید سعی کنیم که بهترین و مناسب ترین پاور بانک را که از ظرفیت مناسب و استانداردی برخوردار است را برای گوشی خود انتخاب نمایم. برای اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک دیدن کنید. 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب