09917183929

پاوربانک دوربین عکاسی ✔️ معرفی 4 پاوربانک دوربین عکاسی با بهترین کیفیت

پاوربانک دوربین عکاسی

در این بلاگ می خواهیم شما را با بهترین پاوربانک دوربین عکاسی آشنا کنیم. امروزه ما شاهد تولید پاور بانک برای دوربین های عکاسی، توسط معتبر ترین برند های دنیا هستیم. به طور کلی از آن جایی که روز به روز فناوری در عصر دیجیتال پیشرفت می کند، پاور بانک ها هم با پیشرفت زیادی مواجه بوده اند.

 از همین رو، ما شاهد گستردگی زیادی در بازار پاور بانک ها هستیم. ابتدا پاور بانک ها تنها با هدف رفع ضعف باتری های گوشی ها بودند که تولید شدند؛ اما این ضعف در دیگر دستگاه ها هم دیده می شود. به طور مثال علاوه بر گوشی ها، لب تاپ، تبلت، دوربین های عکاسی هم نیازمند ابزار جانبی برای شارژ مجدد هستند.

 نیاز بازار خیلی وقت است که درک شده و در حال حاضر می توانید بهترین پاوربانک دوربین عکاسی را برای خود خریداری کنید. اما نکاتی وجود دارد که ما قبل از خرید، باید به آنها آگاه باشیم. ما در ادامه به بررسی آن نکات و همچنین معرفی بهترین پاور بانک های موجود می پردازیم. همراه ما باشید.

نکات مهم خرید پاوربانک دوربین عکاسی

قطعا شما هم خواستار آشنایی با بهترین پاوربانک دوربین عکاسی هستید؛ اما قبل از آشنایی و خرید آن ها لازم است بدانید که برخی از نکات متفاوت در خرید پاور بانک دوربین و پاور بانک دیگر دستگاه ها وجود دارد. به طور کلی برای این که بتوان از پاور بانک برای دوربین هم استفاده کرد، متخصصان یک سری تفاوت ها را در ایجاد آن ها به وجود آوردند. اصلی ترین تفاوتی که ایجاد شد، در نوع درگاه های ورودی و خروجی پاور بانک بود.

پاوربانک دوربین عکاسی

قطعا برای این که یک پاور بانک گوشی بتواند از دیگر دستگاه های مثل دوربین هم پشتیبانی کند، باید تغییری در درگاه آن ها به وجود بیاید. به همین منظور در پاور بانک های دوربین عکاسی، طبیعتا درگاه USB به وجود آمد. لذا قبل از خرید باید به این موضوع نهایت دقت را داشته باشید. برخی از دوربین های عکاسی از پورت های USB پشتیبانی نمی کنند؛ به همین منظور برای آن ها خرید پاور بانک بیهوده است. باید هم پاور بانک و هم دوربین عکاسی، از پورت های USB پشتیبانی کنند.

بهترین کابل شارژ + راهنمای خرید با معرفی بهترین کابل شارژ
ادامه مطلب

همچنین به ظرفیت پاور بانک هم باید دقت زیادی شود. به همین منظور باید قبل از خرید، ظرفیت باتری دوربین عکاسی خود را چک کنید و متناسب با آن نیز پاور بانک را بخرید. به طور کلی بهترین پاور بانک دوربین عکاسی از شارژ کردن گوشی و دیگر دستگاه ها هم پشتیبانی می کند. لذا اگر می خواهید در کنار شارژ کردن دوربین از پاور بانک برای گوشی هم استفاده کنید، باید پاور بانک های ظرفیت بالایی را بخرید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با بهترین پاور بانک های دوربین عکاسی آشنا کنیم.

چه برند هایی پاوربانک دوربین عکاسی تولید می کنند؟

در بخش قبلی به ویژگی های بهترین پاوربانک دوربین عکاسی پرداختیم؛ حال سوال مهمی که باید پاسخ دهیم، این است که چه برند هایی اقدام به تولید این نوع پاور بانک ها می کنند؟

برند های معتبر مانند برند انکر، دست بر طراحی بهترین پاور بانک های گوشی می برند و فناوری پشتیبانی از دوربین های عکاسی را در آن ها ایجاد می کنند؛ این گونه پاور بانک های برند نیز حالت چند منظوره به خود می گیرد. در واقع برند ها سعی کرده اند در پاور بانک های خود قابلیت درگاه های USB را به وجود بیاورند تا از آن ها بتوان، برای شارژ دوربین عکاسی هم استفاده کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین های آن ها می پردازیم.

پاوربانک دوربین عکاسی Belkin Pocket Power 10K

اولین پاوربانک دوربین عکاسی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، پاور بانک Belkin Pocket Power 10K است. این پاور بانک محصول برند بلکین می باشد و از همان نوع پاور بانک هایی است که چند منظوره می باشد. پاور بانک بلکین مدل Belkin Pocket Power 10K دارای 10 هزار میلی آمپر ظرفیت باتری است. شما با چنین ظرفیتی می توانید بار ها دوربین عکاسی خود را شارژ کنید؛ البته که این موضوع بسیار بستگی به ظرفیت باتری دوربین عکاسی نیز دارد.

پاوربانک زیر 300 تومان از بهترین برندها ⚡️ 4 مدل عالی و ارزان پاوربانک
ادامه مطلب

یکی از مشخصات عالی پاور بانک بلکین مدل Belkin Pocket Power 10K وزن آن است. در واقع این پاور بانک دوربین، دارای فقط 241 گرم وزن است. این پاور بانک دارای یک پورت میکرو usb است و همچنین دو پورت USB دارد؛ همین دو پورت می باشند که قابلیت شارژ دوربین را به شما نیز می دهند.

پاوربانک دوربین عکاسی Anker PowerCore+

دومین پاوربانک دوربین عکاسی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، پاور بانک انکر است. پاور بانک برند انکر مدل Anker PowerCore+ دارای 26800 میلی آمپر ظرفیت می باشد. در واقع مهم ترین ویژگی این پاور بانک در همین ظرفیت آن نهفته است. دقت داشته باشید که یک پاور بانک برای دوربین عکاسی، هر چه ظرفیت بالاتری را داشته باشد، دارای وزن بیشتری هم است. پاور بانک Anker PowerCore+ دارای 440 گرم وزن می باشد که در هنگام حمل، مقداری کار را سخت می کند.

ولی دیگر هیچوقت نگرانی را از بابت ظرفیت نخواهید داشت. یکی از دیگر مشخصات اصلی این پاور بانک دوربین، پشتیبانی از فناوری شارژ سریع است؛ این گونه برای عکس برداری مجدد از محیط مورد نظر، دیگر لازم نیست تا ساعات های زیادی منتظر شارژ شدن دوربین خود باشید. همچنین پاور بانک Anker PowerCore+ دارای دو پورت USB است که به شما امکان شارژ گوشی علاوه بر دوربین عکاسی را می دهد.

پاوربانک دوربین عکاسی Ugreen 10000

سومین پاوربانک دوربین عکاسی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، پاور بانک مدل Ugreen 10000 است. این پاور بانک تحت برند آگرین می باشد. همان طور که از نام مدل آن پیدا است، دارای 10 هزار میلی آمپر ظرفیت می باشد. همچنین بسته به همین ظرفیتی که دارد، دارای 194 گرم وزن است. شما با این وزن پاور بانک، می تواند او را به راحتی همراه خود حمل کنید. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در پاور بانک مدل Ugreen 10000 وجود دارد، پشتیبانی از پورت USB-C PD+ است.

پاور بانک خوب با قیمت مناسب+خرید جدیدترین و بهترین پاور بانک
ادامه مطلب

با استفاده از این پورت می توانید در واقع لپ تاپ را هم شارژ کنید. بر روی پاور بانک Ugreen 10000 یک نشانگر وجود دارد که با استفاده از آن می توانید از میزان شارژ و همچنین وضعیت شارژ شدن نیز مطلع شوید. نشانگر فوق از نوع LCD می باشد.

پاوربانک دوربین عکاسی

پاوربانک دوربین عکاسی Anker PowerCore Slim

در این بخش می خواهیم آخرین پاوربانک دوربین عکاسی را به شما معرفی کنیم. پاور بانک Anker PowerCore Slim هم از برند انکر است. این پاور بانک دارای 10 هزار میلی آمپر ظرفیت می باشد. پاور بانک انکر مدل Anker PowerCore Slim با توجه به ظرفیتی که دارد، می تواند بار ها دوربین عکاسی شما را شارژ کند. همچنین دقت داشته باشید که این پاور بانک دارای 231 گرم وزن است و در کلاس وزنی متوسطی نیز قرار دارد.

پاور بانک انکر مدل Anker PowerCore Slim دارای یک پورت مخصوص برای شارژ کردن لپ تاپ است. همچنین این پاور بانک دارای دو پورت USB می باشد که با استفاده از این دو می توانید دوربین عکاسی خود و حتی گوشی خود را هم شارژ کنید.  پاور بانک Anker PowerCore Slim دارای یک نشانگر LED نیز می باشد.

سخن نهایی درباره پاوربانک دوربین عکاسی

به طور کلی پاور بانک ها این روز ها جزو لوازم جانبی گوشی ها، لپ تاپ، تبلت، دوربین های عکاسی و هر نوع دستگاه دیجیتال دیگری که نیاز به نیروی شارژ برقی دارند محسوب می شوند. از همین رو پاوربانک دوربین عکاسی نیز می توان مخصوصا در سفر ها، به شما کمک بسیار زیادی کند. در این بلاگ به معرفی بهترین های آن ها پرداختیم؛ امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب