09917183929

مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور (Silicon Power) + معرفی پاوربانک سیلیکون پاور ظرفیت، قیمت، درگاه

مقایسه پاوربانک سلیکون پاور

در این بلاگ قصد داریم تا به مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور (Silicon Power) بپردازیم. از دید خیلی از کاربران، خرید یک محصولی مثل پاوربانک خیلی کار سختی نیست. ابتدا به بازار مراجعه می کنند و سپس هر کدام که از مبلغ بالاتری برخوردار باشند، به معنی خوب بودن آن است و محصول را می خرند. اما این طرز فکری کاملا اشتباه درباره خرید پاوربانک است. امروزه برند های مختلفی روی کار آمده اند که هر کدام از آن ها پاور بانک های متفاوتی را روانه بازار کرده اند.

حال همین موضوع گستردگی محصولات را افزایش داده است. امکان دارد حتی در هنگام خرید پاور بانک، با سردرگمی رو به رو شوید. یکی از این برند ها که در چند سال گذشته اعتبار بسیار زیادی را هم کسب کرده است، برند سیلیکون پاور می باشد. این برند موفق شده در چند سال گذشته انبوهی از پاوربانک های مختلف را در بازار به وجود بیاورد. حال چگونه می توانیم بهترین پاوربانک را برای خود خریداری کنیم؟

طبیعتا ابتدا با مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور بین مدل های مختلف، می توان انتخابی مناسب را داشت. در ادامه همراه ما باشید تا این مقایسه را همراه هم انجام دهیم.

مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور

آنچه در این مقاله از پاوربانک دات کام خواهید خواند:

چه نکاتی در خرید پاوربانک باید مورد توجه قرار گیرند؟

طبیعتا قبل از خرید هر محصولی دیجیتالی، باید به یک سری نکات دقت کرد تا خرید با نهایت موفقیت انجام شود؛ لذا قبل از مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور به نکات مهم خرید پاور بانک می پردازیم. به طور کلی قبل از خرید پاوربانک به اولین چیزی که باید دقت کنیم، نیاز خودمان است. در واقع باید بدانیم که به چه پاور بانکی نیاز داریم و چه محصولی می تواند نیاز ما را رفع کند. به طور مثال پاوربانکی که برای رفع ضعف باتری گوشی تهیه می شود، بسیار متفاوت نسبت به محصولی است که برای شارژ لپ تاپ وجود دارد.

لذا پیشنهاد می کنیم ابتدا نیاز خود را درک کنید و سپس سراغ تعیین برند بروید. همان طورکه در بخش قبلی هم گفتیم، برند های مختلفی دست به تولید پاوربانک زده اند. از همین رو شما حق انتخاب بسیار زیادی دارید. اگر اولین بار است که می خواهید پاوربانک بخرید، ما به شما برند سیلیکون پاور را پیشنهاد می کنیم. این برند در سال های گذشته موفق شده با پاوربانک های عالی که تولید کرده است، اعتبار زیادی را هم به دست بیاورد. پس از تعیین برند، باید ظرفیت پاوربانک خود را انتخاب کنید.

پرفروش‌ترین پاوربانک سیلیکون‌پاور 20000 بهترین انتخاب در خرید پاوربانک
ادامه مطلب

در واقع این مورد بسیار بستگی به نیاز شما از پاوربانک دارد. ابتدا باید ببینید که برای چه دستگاهی می خواهید پاور بانک بخرید؛ سپس بسته به ظرفیت باتری دستگاه هدف خود یک پاوربانک تهیه کنید. در نهایت باید به تعداد پورت های پاور بانک دقت کنید. اگر قصد دارید که با یک پاوربانک چند دستگاه را شارژ کنید، باید سراغ محصولی بروید که دارای همان تعداد پورت است. همچنین نوع پورت هم از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه تمامی این موارد را در مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور مورد بررسی قرار می دهیم.

مقایسه پاوربانک برند سیلیکون پاور(Silicon Power)

در بخش قبلی به طور کامل دانستید که چه نکاتی را باید در خرید پاوربانک به آن ها دقت کنید؛ حال وقت آن رسیده که به مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور بپردازیم. به طور کلی پاور بانک های این برند اکثرا داخل کشور ما در دسترس هستند. البته که برخی از جدیدترین های پاوربانک های سیلیکون پاور هنوز در کشور ما وجود ندارند؛ ولی بهترین پاوربانک های این برند را می توانید به راحتی خریداری کنید.

پاوربانک های برند سیلیکون پاور هر کدام دارای یک سری ویژگی های مختلفی هستند که بررسی آن ها هنگام خرید، بسیار مهم است. از همین رو در ادامه مقایسه آن ها از دیدگاه های مختلف می تواند کمک زیادی به شما کند.

مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور از دیدگاه ظرفیت

قطعا تا به این جای کار دانسیتد که تعیین ظرفیت پاور بانک، چه میزان اهمیت دارد. حال برند سیلیکون پاور موفق شده تا پاوربانک های زیادی را در انواع ظرفیت تولید کنید. در مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور بهتر است تا ابتدا نگاهی را به محصولات 10000 این برند داشته باشیم. به طور مثال مدل های GP10 و GP15 دارای 10 هزار میلی آمپر ظرفیت باتری هستند. این مدل ها اکثرا با توجه به ظرفیت متوسطی که دارند، برای شارژ گوشی، تبلت و دستگاه هایی نظیر دوربین نیز بسیار مناسب هستند.

پر فروش ترین پاوربانک های سیلیکون پاور | راهنمای خرید پاوربانک های سیلیکون پاور
ادامه مطلب

در مقابل پاور بانک های سیلیکون پاور مدل C200Q و GS20 را می بینیم که هر کدام از آن ها، دارای 20 هزار میلی امپر ظرفیت داخلی هستند. ظرفیت 20000 میلی آمپری به شما کمک می کند که حتی بتوانید لپ تاپ خود را هم در کنار گوشی با پاوربانک شارژ کنید. به یک مورد بسیار مهم دقت داشته باشید که هر چه ظرفیت پاوربانک بیشتر باشد، وزن آن هم سنگین تر است. به طو مثال پاوربانک GS20 دارای وزن حدودا 350 گرم است؛ ولی وزن پاوربانک GP10 حدودا 200 گرم می باشد.

مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور(Silicon Power) از دیدگاه درگاه

در بخش قبلی به مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور از دیدیگاه میزان ظرفیت پرداختیم؛ حال بهتر است درگاه های هر کدام از آن ها را هم مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی در پاوربانک های GP10 و GP15 دو درگاه USB وجود دارد. حال هر کدام از این دو پاور بانک، با توجه به این دو درگاهی که دارند امکان شارژ دو دستگاه همزمان را هم به وجود آورده اند.

پاوربانک سیلیکون پاور مدل GS28 دارای دو درگاه است که یکی از آن ها Micro-usb و دیگری نیز USB-C می باشد. شما با استفاده از این درگاه ها برخلاف دو محصول قبلی می توانید حتی گوشی را هم شارژ کنید. همچنین پاور بانک سیلیکون پاور مدل GS20 هم دارای دو پورت USB است. لذا در نهایت و در مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور از دیدگاه درگاه، نتیجه می گیریم که در هر محصول از این برند حداقل دو پورت وجود دارد.

پرفروش‌ترین پاوربانک سیلیکون‌پاور 20000 + بهترین انتخاب و بیشترین کاربرد
ادامه مطلب

مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور

مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور از دیدگاه قیمت

دیگر موردی که در خرید پاوربانک بسیار برای کاربران حائز اهمیت می باشد، قیمت است. در مقایسه پاور بانک سیلیکون پاور از دیدگاه قیمت کاملا متوجه رنج قیمتی محصولات این برند می شوید. اول از همه لازم است بدانید که بیشترین موردی که در تعیین قیمت یک پاوربانک نقش تعیین کننده ای را دارد، ظرفیت آن است. اما خارج از دید تمامی معیار های تاثیر گذار، برند سیلیکون پاور تناسب بسیار عالی را بین امکانات و قیمت محصولات خود به وجود آورده است.

ارزان ترین پاور بانک برند سیلیکون پاور را می توان مدل GP10 دانست؛ مدل GP10 با قیمت حدودا 260 هزار تومان به فروش می رسد. اگر نگاهی را به قیمت پاور بانک های حال حاضر بازار بیندازید، متوجه پایین بودن این میزان تعرفه می شوید. بعد از آن، پاوربانک سیلیکون پاور مدل GP15 است که با قیمت حدودا 400 هزار تومان به فروش می رود.

این پاوربانک مثل محصول قبلی دارای 10 هزار میلی آمپر ظرفیت است؛ اما به دلیل جنس مقاوم تر و فناوری شارژ سریعی که دارد، با قیمت بیشتری هم به فروش می رسد. اگر دارای بودجه مناسبی هستید، ما مدل GS28 را به شما پیشنهاد می کنیم؛ این مدل از برند سیلیکون پاور با توجه به ظرفیت 20000 و عالی که دارد، با قیمت خوبی هم به فروش می رسد. پاوربانک مدل GS28 در حال حاضر دارای قیمت حدودا 560 هزار تومان است.

معرفی جدیدترین پاوربانک سیلیکون پاور ❤ 4 مدل جدید پاوربانک سیلیکون پاور
ادامه مطلب

سخن نهایی درباره مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور(Silicon Power)

قصد خرید هر برندی را که داشتید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقایسه ای را بین مدل های مختلف انجام دهید؛ مانند مقایسه پاوربانک سیلیکون پاور که شما را از ویژگی های مختلف مدل های متفاوت او آگاه کرد. در این بلاگ مقایسه مدل های مختلف پاوربانک سیلیکون پاور را از دیدگاه های مختلف انجام دادیم و شما میتوانید مدل های پاوربانک سیلیکون پاور را از اینجا مشاهده کنید؛ امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب