09917183929

مقایسه پاوربانک روموس (Romoss) ⚡️ معرفی 4 مدل پاوربانک روموس پرطرفدار

در این بلاگ قصد داریم تا به مقایسه پاوربانک روموس (Romoss) بپردازیم. همان طور که می دانید امروزه پاوربانک تبدیل به یکی از مهم ترین لوازم جانبی موبایل در دنیا شده است. از همین رو کسانی که در طول روز استفاده زیادی را از گوشی های هوشمند خود دارند، مستلزم همراه داشتن یک پاوربانک نیز می باشند؛ چرا که با اتمام شارژ گوشی خود امکان دارد با مشکلات زیادی در کار های روزمره به مشکل بخورند.

اما مشکل بزرگی که در این بین وجود دارد، انتخاب یک پاوربانک عالی می باشد. به طور کلی اولین قدم برای خرید یک پاوربانک عالی، انتخاب برندی مناسب می باشد؛ لذا ما به شما برند روموس را پیشنهاد می کنیم. روموس یکی از بهترین برند هایی است که امروزه پاوربانک های پیشرفته را تولید و روانه بازار می کند. اما سوالی که در این بین وجود دارد، این است که آیا خرید هر کدام از پاوربانک های روموس می تواند برای ما مناسب باشد؟ طبیعتا که این طور نیست.

در واقع برای این که بتوانید انتخابی مناسب را داشته باشید، باید به نوعی مقایسه پاوربانک Romoss را بتوانید انجام دهید. برای این کار ما تصمیم گرفتیم تا در این بلاگ انواع مدل این پاوربانک ها را از لحاظ کیفیت و کارکرد مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

مقایسه پاوربانک روموس

مشخصات فنی پاوربانک عالی

قطعا که مقایسه پاوربانک روموس می تواند در هنگام خرید به شما کمک بسیار زیادی کند؛ ولی قبل از این که به انجام مقایسه میان پاوربانک های روموس بپردازیم، اجاره دهید تا اصلا بدانیم که یک پاوربانک عالی باید چه مشخصات فنی داشته باشد. به طور کلی هر پاوربانکی مزیت و معایب خاص خود را دارد؛ اما پاوربانکی می تواند برای شما عالی باشد که اکثریت نیاز های شما را رفع کند. به اولین چیزی که در این باره باید فکر کنید، ظرفیت پاوربانک است. قبل از این که بخواهید تعیین کنید که به چه میزان ظرفیتی احتیاج دارید، باید میزان ظرفیت دستگاه هدف را بررسی کنید.

به طور مثال باید ببینید که باتری گوشی شما چه میزان ظرفیت دارد و سپس پاوربانکی مناسب آن را خریداری کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که سمت پاوربانک هایی که ظرفیت آن ها کمتر از 10 هزار میلی آمپر است نروید؛ چرا که طبیعتا با کم شدن عمر پاوربانک، ظرفیت باتری هم دیگر جوابگو شما نخواهد بود. بعد از ظرفیت باید پاوربانک دارای تعداد درگاه های مناسبی باشد. این روز ها بهترین پاوربانک ها دیگر دارای حداقل 2 درگاه هستند. لذا هر چه تعداد درگاه ها بیشتر باشند، به این معنا است که شما می توانید به همان تعداد گوشی را همزمان شارژ کنید.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

درباره درگاه های پاوربانک دقت داشته باشید که باید حداقل فناوری ها را در خود داشته باشند. به طور مثال پاوربانکی که درگاه های آن شامل فناوری شارژ سریع و یا فناوری کنترل شدت خروجی باشند، می تواند گزینه عالی محسوب شود. در نهایت باید پاوربانک وزن بهینه ای را هم داشته باشد تا در هنگام حمل آن به مشکل بر نخورید. همچنین زیبایی پاوربانک هم در این مورد بسیار مهم است. در ادامه با مقایسه پاوربانک روموس همراه ما باشید.

مقایسه پاوربانک روموس (Romoss)

در بخش قبلی به طور کامل دانستید یک پاوربانک عالی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؛ حال یکی از بهترین راه های انتخاب بهترین پاوربانک روموس، بررسی همه مدل های این برند در کنار هم است. در واقع زمانی که بتوانید از دیدگاه های مختلف پاوربانک های تولید شده برند روموس را مورد بررسی قرار دهید، آن وقت است که می توانید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. همچنین با شناخت از پاوربانک های روموس می توانید آنها را با برند های دیگر مانند پاوربانک انرجایزر مقایسه کنید.

از همین رو ما قصد داریم تا از سه دیدگاه مختلف جدیدترین پاوربانک های روموس را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با مقایسه پاوربانک روموس همراه ما باشید.

میزان ظرفیت و مقایسه پاوربانک روموس

همان طور که در اول بلاگ هم به آن اشاره داشتیم، مهم ترین معیار تعیین یک پاوربانک عالی در ظرفیت او است. لذا می خواهیم به مقایسه پاوربانک روموس از دیدگاه میزان ظرفیت بپردازیم. به طور کلی برند روموس موفق شده تا پاوربانک هایی را با ظرفیت های بهینه و عالی تولید و روانه بازار کند. یکی از پاوربانک های روموس که از ظرفیت عالی هم برخوردار است، برند sense 8P Plus می باشد. این برند دارای 30 هزار میلی آمپر ظرفیت است.

معرفی جدیدترین پاوربانک روموس ✅ 4 مدل از بهترین پاوربانک های روموس
ادامه مطلب

چنین ظرفیتی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید گوشی خود را در تعداد مراتب زیادی شارژ کنید. همچنین با ظرفیت 30 هزار میلی آمپری شما حتی می توانید لپ تاپ خود را هم شارژ کنید. دقت داشته باشید که برند روموس پاوربانک هایی را با ظرفیت 20 هزار میلی آمپر هم تولید کرده است. ظرفیت 20 هزار میلی آمپر را هم می توان حجم خوبی برای شارژ گوشی، تبلت و لپ تاپ دانست. پاوربانک های زیر دارای 20 هزار میلی آمپر ظرفیت هستند.

  • Horus
  • PSL20
  • Polymos

لازم است بدانید که برند Romoss حتی پاوربانک های با ظرفیت بیشتری را هم تولید کرده است. به طور مثال پاوربانک روموس مدل PEA57_22.5W دارای 57 هزار میلی آمپر ظرفیت باتری است. با چنین ظرفیتی تقریبا می توانید دیگر هر دستگاهی را شارژ کنید. ولی نکته ای که در مقایسه پاوربانک روموس از دیگاه ظرفیت باید حتما به آن اشاره کرد، وزن محصول است. به طور کلی هر میزان حجم باتری پاوربانک بیشتر باشد، وزن دستگاه هم بیشتر می شود و این موضوع شما را برای حمل پاوربانک آزرده می کند.

تعداد درگاه پاوربانک های روموس

پس از ظرفیت، در ادامه مقایسه پاوربانک روموس باید سراغ بررسی تعداد درگاه های محصول برویم. تعداد درگاه های پاوربانک همیشه برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است؛ اصلا پورت های یک پاوربانک است که تعیین کننده پشتیبانی او از دستگاه شما می باشد. پاوربانک روموس مدل PEA57_22.5W دارای 4 درگاه خروجی است. یعنی شما با استفاده از این محصول، می توانید چهار دستگاه را به صورت همزمان با یکدیگر شارژ کنید. همچنین درکنار این 4 عدد درگاه usb، 3 عدد درگاه ورودی هم در این محصول وجود دارد.

چنانجه نیازی به این تعداد درگاه نداشتید، می توانید سراغ پاوربانک روموس مدل sense 8P Plus بروید. این محصول از برند روموس دارای 2 درگاه USB و همچنین یک درگاه USB-C است. نکته بسیار عالی که درباره درگاه های این پاوربانک وجوود دارد، فناوری های به کار رفته در آن ها می باشد. تمامی درگاه های پاوربانک روموس مدل sense 8P Plus از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کنند؛ لذا دیگر لازم نیست ساعت ها منتظر شارژ شدن دستگاه بمانید.

مقایسه پاوربانک روموس

در مقابل پاوربانک های 20 هزار میلی آمپری هم دارای حداقل دو درگاه هستند. به طور مثال پاوربانک Horus دارای 2 درگاه USB و همچنین دو درگاه Micro-USB است. با چنین قابلیتی در این پاوربانک، می توانید گوشی، تبلت، لپ تاپ و هر نوع دستگاه دیگری را شارژ کنید. اما در مقایسه پاوربانک روموس لازم است بدانید که درگاه های مدل Horus، از فناوری شارژ سریع پشتیبانی نمی کنند.

پرفروش ترین پاوربانک روموس 20000 💥 معرفی 5 مدل پر فروش پاوربانک روموس
ادامه مطلب

قیمت خرید پاوربانک های روموس

در این بخش نوبت به مقایسه پاوربانک روموس (Romoss) از دیدگاه قیمت می رسد. همیشه قیمت خرید این دسته از محصولات برای کاربران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. به طور کلی پاوربانک های برند روموس با توجه به کیفیت بالایی که دارند، از قیمت های مقرون به صرفه ای هم برخوردارند. به طور مثال پاوربانک مدل sense 8P Plus در حال حاضر با قیمت 1 میلیون و 80 هزار تومان به فروش می رود. این پاوربانک در بخش های قبلی دانستید که از ظرفیت و تعداد درگاه های بهینه ای برخوردار است.

اما اگر توان پرداخت چنین مبلغی را ندارید، می توانید سراغ پاوربانک های دیگر این برند بروید. به طور مثال پاوربانک روموس مدل PSL20 که دارای 20 هزار میلی آمپر ظرفیت و 2 درگاه USB است، با قیمت 700 هزار تومان به فروش می رسد. این قیمت بسیار پایین تر از مدل قبلی است و با توجه به کیفیتی که دارد، گزینه عالی نیز محسوب می شود. همچنین می توانید سراغ پاوربانک روموس مدل Horus بروید.

پاوربانک روموس مدل Horus دارای ظرفیت 20 هزار میلی آمپر است و با قیمت 600 هزار تومان نیز به فروش می رود. این پاوربانک با توجه به تعداد درگاه هایی که دارد و در بخش قبلی به بررسی آن ها پرداختیم، با قیمت عالی نیز به فروش می رسد. لذا در مقایسه پاوربانک روموس از دیدگاه قیمت دانستید که این محصول هیچ محدودیتی در این باره ندارد.

سخن نهایی درباره مقایسه پاوربانک روموس

همان طور که مشاهده کردید یک مقایسه ساده می تواند دیدگاه شما را نسبت به محصولات یک برند بسیار زیاد باز کند. از همین رو ما در این بلاگ به مقایسه پاوربانک روموس پرداختیم. میتوانید مدل های مختلف پاوربانک روموس را از این لینک مشاهده کنید. امیدواریم که توانسته باشیم در راستای خرید پاوربانک به شما کمک خوبی را کرده باشیم.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب