09917183929

رطوبت ساز، بهترین نوع بخار سردbokhorsard

این محتوا توسط تیم تخصصی پاوربانک گردآوری شده است.
برای مشاهده ویدئو قند__شکن_ خود را روشن کنید.


ارتاپاروت 🦜 🐣 عروس هلندی _ artaparrot.ir:
رطوبت ساز ، بخار سرد مخصوص سالن و مکان پرورش قابل تنظیم.👍👍👍
الزامات بخار سرد در سالن پرورش پرندگان

هوای بیش از حد خشک می تواند باعث شود که طوطی مستعد ابتلا به آسپرژیلوس و بیماری های تنفسی فراوانی شود ، شیوع آسپرژیلوس در پرندگانی که در جنوب غرب زندگی می کنند بالاست .این مناطق خشک بوده و برای تکثیر قارچ مساعد نیست بنابراین رطوبت کم همراه با محیط غبارآلود ، در ترشح مخاط عادی دستگاه تنفسی پرندگان تداخل ایجاد کرده و آنها را مستعد ابتلا به آسپرژیلوس خواهد کرد . سینوزیت مزمن میباشد و در نتیجه رطوبت کم ایجاد میباشد . بنابراین استفاده از یک مرطوب کننده در آب و هوای خشک ایده ی مناسبی برای شما و طوطیتان باشد.
موارد مهم دیگر بخار سرد در تولید مثل میباشد تخم پرنده نیاز فراوان به رطوبت از نوع سرد میباشد چرا سرد ؟
بخار گرم منبع انتشار ویروس و …‌ میباشد که برای سالن پرورش خطرناک میباشد. دوما قطرات تولید بخور سرد دستگاها بسیار ریز و تمام محیط پخش میشود.
بگدر هنگام تخم و جفت گیری بسیاری از مشکلات از کمبود رطوبت بیرون نیامدن جوجه از تخم میباشد
در مورد سلامت و نشاط پر بخار سرد نقش فراوانی دارد، ادامه. ارتاپاروت 👇

شاید دیده باشید پرنده ای تمدم مکمل و یتامین تا بهداشت رعایت میشود ولی نشاط و سر حالی لازم را ندارد در این مورد بخار سرد است که از نشاط پرنده تا صافی و درخشان بودن پر نقش مهمی دارد
بحث و الزامات بخار سرد در پرورش پرنده بسیار مهم میباشد که در پست های بعد اختصاصی توضیح داده میشود.
دستگاهای بخار سرد ارتاپاروت در ۲۵ نوع تولید شده که ۵ نوع ان برای گل خانه میباشد و ۲۰ نوع سالن پرورش پرندگان دستگاهای سالن پرورش برای گل خانه کوچک کارایی هم دارد ولی گل خانه برای سالن پرورش استفاده نمیشود و مناسب نیست (دلیل و توضیحات قبلا در کانال ارتاپاروت کامل توضیح داده شده است)
برای سالن از ۵ متر تا ۱۰۰ متر تولید شده ماژول و سنسور کامل اختصاصی و بی صدا بعد اتمام‌اب دارای سنسور قطع بعد اتمام اب، کم مصرف ، ماژول از ۴۰۰ الی ۶۰۰ توان، مصرف برق پایین، مخزن ۵ الی ۱۰۰ لیتر قابل انتقال ، و نوع دیگر لوله کشی اب که برای پرورش پرنده مناسب نمیباشد.
قبل خرید متراژ سالن و محل پرورش پرنده خود را با ادمین ها ارتباط و مشاوره نمایید، تمام دستگاها ۷۰ درصد اماده و ۳۰ درصد با سلیقه مشتری مونتاژ میشود
چنانچه قصد مونتاژ دارید تمام لوازم موجود میباشد‌ در ارتا پاروت دو سه نوع دستگاه اماده هم موجود و اماده فروش میباشد بر خلاف دستگاهای اماده تولید رطوبت که ضعیف میباشد اخرین توان دستگاهای اماده ۴۰۰ میباشد .
دستگاهای مونتازی از ۶۰۰ شروع میشود ، مثال ۳ سنسوره در فیلم بالا توان حدود هزار و ۸۰۰ میباشد. دیمر کنترل پرتاپ و…. حدود ۵.۶ برابر از نوع اماده قدرتمند تر میباشد. بر خلاف نمونه امادها تمام قطعات موجود و در صورت نیاز راحت میتوان تعویض و ترمیم‌نمود. قیمت بسیار مناسب و قبل تهیه توان و قیمت را حتما مقایسه کنید.
#مرکز_تولید_بخار_سرد
#بخار
#رطوبت
#بخور
#الزامات_بخار
#دستگاه_بخار
#دستگاه_رطوبت_ساز

اشتباهات رایج در مورد باتری موبایل ، نگهداری از باطری گوشی موبایل
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب