09917183929

خرید پاور بانک چراغ دار+ راهنمای خرید و استفاده از پاور بانک های چراغ دار

خرید پاور بانک چراغ دار باکیفیت

حتما برای شما هم پیش آمده که کار مهمی با گوشی تان دارید ولی متاسفانه گوشی شارژ ندارد. از آن بدتر به منبع برق و جریان هم دسترسی ندارید و نمی توانید گوشی را شارژ کنید. در این میان چاره چیست؟ نگران نباشید توسعه دهندگان و افراد فعال در تکنولوژی به فکر شما بوده اند و دستگاه هایی به نام پاور بانک طراحی کرده اند که از امکانات گسترده ای برخورد است. اگر شما هم در اندیشه ی خرید پاور بانک چراغ دار هستید این مطلب را از دست ندهید. چرا که قصد داریم تا نکته هایی را برای خرید پاور بانک چراغ دار بیان کنیم و همچنین در مورد چراغ های ال ای دی روی پاور بانک ها هم به صحبت بپردازیم.

راهنمای خرید پاور بانک چراغ دار

همه ی وسیله هایی که به نحوی با تکنولوژی در ارتباط هستند هر روزه آپدیت های جدید نرم افزاری برای آنها بیرون می آید و یا از نظر سخت افزاری یا امکانات ارتقا پیدا می کنند و قابلیت های جدیدی به آنها اضافه می شود. پاوبانک ها هم که دیوایس هایی الکترونیکی هستند از این قاعده مستثنی نبوده و همواره رو به جلو و پیشرفت بوده اند. از جمله قابلیت هایی که به این دستگاه های شارژر همراه اضافه شده است می توان به امکان خرید پاور بانک چراغ دار اشاره کرد.

بهترین برند پاور بانک| مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید بدانید
ادامه مطلب

 در حال حاضر برخی پاور بانک ها هستند که علاوه بر این که به عنوان پاور بانک و یک شارژر همراه مورد استفاده قرار می گیرند دارای یک چراغ قوه هم هستند که در مواقع ضرورت و لزوم می توان از آن بهره گرفت. معمولا در هنگام خرید پاور بانک هایی با چنین قابلیتی بهتر است به ظرفیت آن یعنی همان عددی که با میلی امپر ارائه می شود توجه کنید. چرا که این چراغ قوه از همان ظرفیت باتری پاوربانک برای شارژ شدن و روشن ماندن استفاده می کند و در صورتی که ظرفیت آن پایین باشد شارژ پاور بانک خیلی زود تمام شده و دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت. معمولا برخی از انواع این پاوربانک ها هم هستند که از نوع خورشیدی می باشند. یعنی در ساختار خود و بر روی بدنه ی پاور بانک سلول های خورشیدی یا صفحه ی سولار وجود دارند که در صورت قرارگیری در مقابل نور  خورشید انرژی آن را جذب کرده  و سپس در مواقع لزوم می توان از آنها استفاده کرد.

خرید پاور بانک چراغ دار باکیفیت

نکاتی که در هنگام خرید پاور بانک چراغ دار باید به آنها توجه کنید

اگر قصد خرید پاور بانک چراغ دار را دارید لازم است تا به موارد زیر در هنگام خرید دقت کنید:

 1. ظرفیتی که پاوربانک با آن عرضه می شود. یعنی تا چند دفعه قادر است دستگاه هوشمند شما را شارژ کند
 2. همخوانی جریان پاور بانک با جریانی که تلفن یا سایر دستگاه های هوشمندی که قصد اتصال آنها به پاوربانک را دارید
 3. قابلیت های دستگاه نظیر فست شارژ بودن یا نبودن، انتخاب جریان هوشمند، چراغ های ال ای دی نشانگر شارژ، ضدآب بودن، بهره مندی از چراغ قوه و سایر مواردی از این دست
 4. ابعاد و اندازه ی پاور بانک و وزن ان
 5. تعداد پورت هایی که برای شارژ ارائه می دهد
 6. داشتن و یا نداشتن صفحه ی نمایشگر
 7. در اختیار داشتن و یا نداشتن کابل های واسط برای شارژ
 8. برند پاوربانک
 9. نوع طراحی و شکل ظاهری و نیز جنس بدنه ی آن
بهترین مارک های پاوربانک+ 10مدل از بهترین مارک های پاوربانک
ادامه مطلب

چراغ های کوچک روی بدنه ی پاور بانک نشانگر چه هستند؟

معمولا در هنگام خرید پاور بانک چراغ دار چند چراغ کوچک ال ای دی روی آنها دیده می شوند. این چراغ ها یا به رنگ سبز و در وضعیت روشن یا چشمک زن قرار داشته و یا خاموش هستند. این چراغ ها از نوع ال ای دی هستند و عموما تعداد آنها چهار تاست. اما کارایی این چراغ ها چیست؟ به طور کلی این چراغ های LED نمایشگر اوضاع پاوربانک مورد نظر و مقدار شارژی است که این دستگاه در اختیار دارد. حتی در برخی نمونه های پیشرفته تر به جای این چراغ ها و یا در کنار آنها  صفحه نمایشگر کوچکی هم بر روی بدنه  دستگاه وجود داشته که اطلاعات کاملی از وضعیت پاوربانک می دهند. حال می خواهیم ببینیم هر یک از این چراغ ها و روشن بودن و یا خاموش بودن آن به چه معنا است؟

اگر دکمه ی روشن شدن دستگاه را هنگامی که پاور بانک به هیچ دستگاهی متصل نیست و در حال شارژ شدن هم نیست فشار دهیم این چراغ های ال ای دی روشن خواهند شد و نشان می دهند که دستگاه چه میزان شارژ در اختیار دارد. در این وضعیت چند حالت مختلف رخ می دهند که در ادامه ی مطلب خرید پاوربانک چراغ دار به آنها می پردازیم.

بهترین پاور بانک جهان | راهنمای خرید بهترین پاور بانک برای گوشی
ادامه مطلب

بیشتر بخوانید: بهترین پاور بانک های موجود در جهانی 

معنای روشن بودن هر یک از چراغ های ال ای دی پاور بانک در حالت بدون اتصال

در این قسمت از مطلب خرید پاور بانک چراغ دار می خواهیم به مفهوم چراغ های ال ای دی پاور بانک بپردازیم. هنگامی که پاوربانک را بدون اتصال به هیچ دستگاه یا شارژری روشن کنیم یک یا همه یا چندتا از 4 چراغ ال ای دی آن بنا به وضعیتی که دارد روشن می شوند. این حالت ها به شرح زیر هستند:

 1. اگر تنها یک چراغ ال ای دی پاوربانک روشن و در حال چشمک زدن باشد و سه چراغ دیگر خاموش باشند یعنی دستگاه مورد نظر مقدار کمی شارژ یعنی چیزی در حدود بیست و پنج درصد و کمتر از آن شارژ دارد. یعنی به نوعی یک چراغ نشان دهنده ی رنج صفر الی بیست و پنج درصدی از شارژ برای پاور بانک است.
 2. در صورتی که دو تا از چراغ های پاور بانک روشن شوند و در حال چشمک زدن باشند یعنی چیزی بین یک چهارم تا نیمی از ظرفیت پاوربانک پر بوده و دارای شارژ است.
 3. روشن بودن سه چراغ از چهار چراغ پاور بانک هم یعنی شارژ آن از نصف بیشتر بود و نهایتا تا هفتاد و پنج درصد شارژ دارد.
 4. در نهایت هم هنگامی که چهار چراغ ال ای دی پاوربانک روشن بوده و در حال چشمک زدن باشند یعنی دستگاه بین هفتاد و پنج درصد تا صد درصد شارژ داشته و می توان با خیالی راحت از آن استفاده نمود.
پاوربانک دوربین عکاسی ✔️ معرفی 4 پاوربانک دوربین عکاسی با بهترین کیفیت
ادامه مطلب

خرید پاور بانک چراغ دار باکیفیت

معنای روشن بودن هر یک از چراغ های ال ای دی پاور بانک در وضعیت شارژ شدن

همانطور که گفتیم در هنگام خرید پاور بانک چراغ دار روی ن چراغ های ال ای دی مشاهده می کنید. وقتی که پاوریانک را به شارژر آن متصل کرده اید و دارد شارژ می شود هم چراغ های ال ای دی آن در حال چشمک زدن هستند. بسته به میزان شارژی که دستگاه دارد تعدادی یا همه ی این چراغ ها روشن و یا خاموش هستند. سه چراغ خاموش و تنها یک ال ای دی چشمک زن یعنی پاوربانک بیست و پنج درصد شارژ شده است. یک چراغ روشن ثابت و یک چراغ چشمک زن یعنی دستگاه دارد بین بیست و پنج الی پنجاه درصد شارژ می شود. یک چراغ خاموش به همراه دو چراغ روشن ثابت و یک چراغ چشمک زن یعنی تنها بیست و پنج درصد از ظرفیت پاور بانک خالی و هفتادو پنج درصد آن  در حال پر شدن است. و در نهایت هم سه چراغ روشن ثابت و یک چراغ چشمک زن یعنی پاوربانک در حال شارژ شدن به اندازه ی بیست و پنج درصد شارژ باقیمانده ی آن است. اگر هر 4 چراغ ال ای دی ثابت و روشن باشند یعنی پاوربانک در وضعیت فول شارژ قرار دارد. پس یکی از نکته هایی که می توانید در هنگام خرید پاور بانک چراغ دار به آن توجه کنید داشتن و یا نداشتن چراغ های ال ای دی نشانگر شارژ است.

بیشتر بخوانید: پاور بانک های انکر

معنای روشن بودن هر یک از چراغ های ال ای دی پاور بانک در وضعیت شارژ کردن دستگاه ها

یکی از بهترین راه ها برای این که متوجه شویم پاور بانکی که داریم تا چه میزان شارژ داشته و تا کی می توانیم از آن استفاده کنیم خرید پاور بانک چراغ دار است. چراغ های ال ای دی روی پاوربانک در حالت های مختلف روشن و یا خاموش و چشمک زن قرار دارند و هر کدام نشان دهنده ی یک ظرفیت بیست و پنج درصدی هستند. هنگامی که گوشی تلفن همراه، ساعت هوشمند و سایر وسیله هایی از این دست به پاوربانک متصل است چراغ های چشمک زن آن و تعدادی از آنها که روشن و یا خاموش هستند م توانند نشاتگر این باشند که چه میزان از ظرفیت باتری پاور بانک پر و یا خالی است و تا چه زمانی می تواند جوابگوی نیازهای شما برای شارژ کردن دستگاه های مختلف باشد.

بهترین پاور بانک خورشیدی⚡️ راهنمای خرید پاور بانک خورشیدی
ادامه مطلب

به این نکته هم دقت کنید که گاها پیش می آید هر چهار چراغ یک پاوربانک در وضعیت چشمک زن هستند. در این وضعیت قطعا مشکل و یا خطایی در پروسه ی شارژ شدن دستگاه یا شارژ کردن آن به وجود آمده است که می بایست آن را شناسایی کرده و درصدد رفع آن بر بیایید.

یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین دستگاه های الکترونیکی این روزها پاور بانک ها هستند. این دستگاه ها در انواع مختلف و با ویژگی هایی مختلف به وسیله ی برندهای مختلفی طراحی شده و به بازار عرضه شده اند. در این مطلب در مورد خرید پاور بانک چراغ دار صحبت کرده و مفصلا به چراغ های ال ای دی این دستگاه پرداختیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید و با ویژگی های پاور بانک چراغ دار آشنا شوید. 

 

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب