09917183929

پاور بانک ای دیتا

adata power bank

وابستگی افراد به تلفن همراه باعث شده است که پاور بانک ها ارزش و کاربرد بیشتری پیدا کنند. پاور بانک ها می‌توانند به راحتی موبایل شما را شارژ کنند و قابل حمل هستند. 

چرا باید از پاور بانک ای دیتا (adata power bank) استفاده کنیم؟

طراحی ساده پاور بانک ای دیتا حمل آن را آسان تر می کند تا به راحتی در هرزمان و مکانی بتوانید گوشی خود را شارژ کنید. 
زمانی که سفر می‌کنید دیگر نگرانی برای کمبود شارژ و خاموش شدن موبایل خود ندارید. 
هر زمان که دستگاه خود را به این پاور بانک متصل کنید بدون اینکه نیازی به زدن دکمه داشته باشید، به صورت خودکار شارژ می کند و زمانی که شارژ به پایان برسد به صورت خودکار خاموش می‌شود. 
پاور بانک ای دیتا LED با 4 حالت روشنایی دارد که با فشار دادن دکمه مخصوص چراغ داخلی آن روشن می‌شود. یک نشانگر سطح قدرت و مقدار برق باقی مانده را به شما نشان می‌دهد. 
پاور بانک ای دیتا در صورتی که دستگاه شما جدا می‌شود، بعد از 20 ثانیه به صورت خودکار خاموش می‌شود و این کمک می‌کند که شارژ پاور بانک شما بیهوده از بین نرود. 

پاور بانک ای دیتا ساخت کجاست؟

پاور بانک ای دیتا ساخت کشور تایوان است که توانسته است برند خود را در مدت کوتاه معتبر کند و اعتماد مشتریان خود را به دست آورد. این شرکت در اروپا و آمریکا گسترش پیدا کرده است و به خوبی با برندهای مطرح و شناخته شده رقابت می‌کند. پاور بانک adata ویژگی های خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. 

ویژگی‌های مهم در پاور بانک ای دیتا 

ظرفیت پاور بانک که قابلیت شارژ را به صورت تقریبی نشان می‌دهد. هرچه این عدد بالاتر می‌رود توان شارژ پاور بانک ای دیتا بیشتر می‌شود. 
ویژگی دیگر سایز و اندازه آن است که می‌توانید با توجه به نحوه استفاده خود آن را انتخاب کنید. نمونه هایی که سایز و وزن کمتری دارند برای سفر گزینه های خوبی هستند و به راحتی حمل می‌شوند. اگر می‌خواهید تلفن خود را برای یک شب نشینی یا پیک نیک روشن نگه دارید می‌توانید با ظرفیت و سایز کوچکتر انتخاب کنید. برای افرادی که همیشه در سفر هستند و استفاده طولانی از تلفن همراه خود دارند گزینه هایی با توان بالاتر وجود دارد. 

انواع مدل های پاور بانک آی دیتا می‌توانند تلفن همراه شما را شارژ کنند. با استفاده از دو usb  در طراحی آن می‌توان به صورت همزمان دو دستگاه را به صورت کامل شارژ کنید. همچین در طراحی مدل هایی از این پاور بانک صفحه دیجیتالی وجود دارد که نشان می‌دهد چه اندازه از شارژ آن باقی مانده است و این بهترین گزینه برای انتخاب این پاور بانک است. 

پاور بانک ای دیتا دارای تنوع زیادی از محصولاتی است که به حوزه فناوری مربوط می‌شوند که از جمله آن می‌توان به حافظه های جانبی اشاره کرد. 

پاور بانک ای دیتا با کیفیت ا