09917183929

جوی استیک: فصل دوم – قسمت ششم

این محتوا توسط تیم تخصصی پاوربانک گردآوری شده است.
برای مشاهده ویدئو قند__شکن_ خود را روشن کنید.


جوی‌استیک، اولین برنامه تلویزیونی تخصصی ویژه بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی به زبان فارسی است که شامل بخش‌های مختلفی چون :معرفی و نقد و‌بررسی برترین‌های ماه، لایو استریم بازی‌های منتخب ماه‌های اخیر، نقد و بررسی آثار برگزیده در حال تولید، پرداختن به تاریخچه دستگاه‌ها، بازی‌ها و کنسول‌ها بعنوان نوستالژی، آنباکسینگ و‌ معرفی ادوات مربوط به بازی‌ها، اخبار داغ هفتگی و معرفی و بررسی بازی‌های جدید محصول کمپانی های بازی‌سازی ایرانی است.

کانال یوتیوب ایران اینترنشنال رو دنبال کنید:

ایران اینترنشنال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Twitter:
Facebook:
Instagram:

منبع

امتیاز دهید!
How to make hand fan from plastic bottle
ادامه مطلب

3 دیدگاه

  1. اولین کلامم به شما عرض ادب است چون بهترین خصلت یک انسان خوب ادب اوست ومن عرض ادب می کنم وبه شما سلام می کنم صمیمانه به شما احترام می گذارم وصادقانه شما را دوست دارم چقدر خوب است که کسی پارسی حرف بزند وحرف و کلام او صادقانه باشد حال در مورد هرچه که باشد شمارا وقعا دوست دارم چون چون پلیدی در افکار شما نیست وآنچه را که می گوید واقعیت وصادقانه است واین بسیار خوب است در زمانی که انسانهای بد و دروغگو تعدادشان از انسانهای خوب بیشتر شده است دوستان خوبم افتخار می کنم که به شماها بگویم دوستان خوبم بازیها روز به روز از هر نڟری کامل شده وکاملتر هم خواهند شد اما متأسفانه من مدتی است که دیگر لحظه ای دیگر برای اینها وقت ندارم همه چیز را نمی توانم بگویم به کجا دارم می روم برای خودم خود یک معماست این چند دقیقه که با شما بودم بسیار زیبا بود دوستتان دارم و برایتان آرزوی موفقیت می کنم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب